Аудіокнига Майже ніколи не навпаки - автор Марія Матіос

Слухайте онлайн
Матіос Марія - Майже ніколи не навпаки
Рейтинг:
(82 голоси)
4.5
Рецензія    11   53 139
«Важить не час, а людина в обставинах часу», - стверджує авторка в своїй сазі. Ця фраза цілком могла би бути епіграфом, адже вона - логічне підґрунтя усіх описаних подій.

Маленький закарпатський хутір, авансцена поступово змінюється від часів Австро-Угорської монархії, Першої світової війни аж до першої третини XX століття. Гуцульські родини крутяться у вирі прихованих від стороннього ока пристрастях, містичних таємницях, єдності та боротьбі протилежностей: любові та ненависті, гріха та спокути, взаємності та ворожості…

redvid esle

Слухати аудіокнигу Майже ніколи не навпаки онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
11 відгуків:
 1. Гість Ольга
  Дуже сподобалася книга!!! Я під враженням, думаю не залишить слухача байдужим. І прочитання чудове, дякую що виклали для прослуховування!
 2. Артем
  Біль, смуток, страждання, журба , бентега - перші почуття, що виникають під час прослуховування аудіокниги.
  Але в той же час в книзі яскраво описані традиції, колорит та звичаї українського народу.
  Важко відірватися.
  Чудове читання.
  Дякую.
 3. Мирослава
  Книга, як саме життя. Дякую, отримала безліч емоцій, плакала, співчувала, посміхалась коротким миттям щастя... 
 4. василь
  ну Дуже сподобалася книга!!! Я під враженням ходив добу !!!
 5. Гість Олександра
  Браво. Так уміло письменниця описала життя, справжнє життя гуцулів. Звичаї, погляди і традиції, так насправді і є. І можу сказати, що ти і села де відбуваються події. То невичерпне джерело дуже цікавих життєвих історій, які межують подеколи з містикою. 
 6. Олена Василывна
  Дуже дякую! Слухала, на одному подиху... Змішани почуття . ....слози , тому що зараз майже все повторюється, як в книжці Марії Василівни. Була цього місяця на ювілейній виставі, в Івано Франківському драмтеатрі, "Солодка Даруся" . В залі була присутня Марія Матіос. Під таким враженням , що плакала всю дорогу з театру, та й досі не можу заспокоїтись. ...Може ще тому , що сама я з Донеччини..Як правдиво . Тепер дуже хочу подивитись й прочитати "Націю", та інші книжки. Лише починаю розуміти колоритну мову, вона дуже відрізняється від тої, яку ми вичали, літературну. Дякую Вам!

  вибачаюсь за помилки...
 7. uhfxbirf
  Я в захваті від цієї книги! Дякую авторці і виконавиці!
 8. Mária
  Тільки не знаю, чому в описі написано, що то Закарпаття. То Буковина
 9. Романія
  Я дуже вдячна за таке виразне прочитання книги. Я у захваті
 10. Олекса
  Дякую пані Марії за чудовий твір. Це неквапливе, поступове розгортання сюжету з емоціями персонажів з доповненням подробиць тих самих подій від лиця різних героїв подібно до психологічного детектива захоплює і не дає спокою до кінця книги. Живеш життям цих людей, співчуваєш їх радості та горю, вбирає і себе їх життевий досвід та мудрість . Дякую пані Галині за зворушливе озвучення новели, Ви як завжди не висоті.
 11. Лілія
  Дуже прониклива книга, просто серце боліло за героїв.
  Окрема подяка за озвучення, дуже гарне
4read.ORG » Українська література » Матіос Марія - Майже ніколи не навпаки