Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Нестайко Всеволод - Тореадори з Васюківки

Аудіокнига Тореадори з Васюківки - автор Тореадори з Васюківки

Слухайте онлайн!
Рецензія:
«Тореадори з Васюківки» - трилогія українського письменника Всеволода Нестайка, написана у 1963-1970 роках.
До того як трилогія була надрукована однією книгою, автор видав три повісті з трилогії окремими книгами: «Пригоди Робінзона Кукурузо» (1964), «Незнайомець з тринадцятої квартири» (1966) та «Таємниця трьох невідомих» (1970).
Вперше всі три повісті разом однією книгою надруковано у 1972 році видавництвом «Веселка». У 2004 році у видавництві А-ба-ба-га-ла-ма-га з'явилося нова, виправлена редакція книги, де автор вилучив ідеологічні радянські нашарування, вилучив деякі застарілі деталі незрозумілі сучасному читачеві та додав нові сюжетні лінії.

Кожен з епізодів має власний сюжет, пов'язаний з попереднім виключно за допомогою основних персонажів. Головними героями книги є прості школярі з села Васюківка - Павлуша Завгородній (у ранніх редакціях - Криворотько) і Ява Рень. Шибайголову Яву та більш спокійного й розважливого Павлушу об'єднує щире бажання прославитися на весь світ. Для цього вони впродовж всієї трилогії намагаються стати тореадорами, зловити іноземних шпигунів зі свого села, підкорити Київ та багато іншого. Головне послання книги - справжня дружба, самопожертва, готовність прийти на допомогу нужденній людині.
Нестайко Всеволод - Тореадори з Васюківки
Рейтинг: 4.3 (52 голоси)
Слухати аудіокнигу Тореадори з Васюківки онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
6 відгуків:
Написати
 1. Ксю
  0
  Хороша озвучка! І надзвичайно чудова книжка. Отримала величезне задоволення, нареготалася. Чекатиму поки син підросте, щоб вже разом перечитувати!)
 2. Гість Андрій
  0
  Це мабуть еталон, якою має бути озвучка пригодницької книги. Про книгу взагалі без коментарів, вже замовив сину та племіннику.
 3. Гість Ольга
  0
  • дуже цікаво 

 4. Гість Юлія
  0
  Чудова книга з чудовою озвученою!!!!!
 5. Гість Євгеній
  0
  Супер озвучка, дуже подобається слухаю уже 50.......
 6. Анко
  0
  Крута казка і крута книжка і ще озвучка.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org