Аудіокниги
онлайн
» Реєстрація користувача
Правила
Ласкаво просимо на найкрутіший ресурс аудіолітератури, шановний друже! 
Аби всім нам було приємно користуватись сайтом, не розпорошуючи дорогоцінне здоров'я на недоречні конфлікти, просимо дотримуватись кількох простих правил:

по-перше, цитуючи Ліну Костенко: "Люди, будьте взаємно красивими!". Себто, ставмось одне до одного з повагою. Пам'ятаймо, що кожен має право на свою точку зору - і це дійсно круто. Як кажуть: "в суперечці народжується істина". Але сперечатись можна (і треба вміти) культурно, без зайвих образ. Адже, коли мова йде про літературу, навіть дві зовсім протилежні думки можуть бути правильними одночасно, чи не так?;

по-друге, якщо Ви таки втрапили в халепу (дебати  зайшли в глухий кут через пряму чи опосередковану образу, матюки тощо), і від образи душа втрачає спокій - сміливо пишіть скаргу Адміністратору приватним повідомленням, най голова болить в нього і в порушника правил - чого це тільки Ви маєте страждати ;-)

по-третє, пам'ятаймо, що сайт має доволі чітку спрямованість. Тому просимо уникати недоречних висловлювань, зокрема, у галузях політики, релігії та уникати проявів расизму (у всіх народів є свої етнічні загальноприйняті назви, тож, будь ласка, давайте забудемо всі принизливі прізвиська). Звичайно, це не стосується обговорення сюжету окремого твору, якщо там про це йдеться.

Отож, підсумуємо. В нас можна:
- безкоштовно ознайомитись з низкою аудіокниг українською мовою;
- ділитись враженнями в коментарях;
- спілкуватись з однодумцями в приватних повідомленнях;
- ділитись посиланнями з друзями.

Дуже просимо утриматись від:
- спаму - бо це дратує, як нав'язлива реклама;
- образ та/або погроз, матюків;
- реклами інших ресурсів, товарів, послуг - для цього існцють дошки оголошень.

Якщо порушуєте правила, будьте готові до наслідків. Як мінімум, недоречні повідомлення порушників будуть видалені. Як максимум - можете отримати попередження від Адміністратора. На злісних порушників чекає бан (зняти який може Адміністратор).

Але ми певні: Ви, шановний друже, завітали на цей сайт в хорошому гуморі,
щоб приємно і з користю провести час, без намірів будь-кого ображати. Тож, ласкаво просимо!

Раді, що Ви з нами!

   
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ