Аудіокнига Ніколи в житті! - автор Катажина Ґрохоля

Слухайте онлайн
Катажина Ґрохоля - Ніколи в житті!
Рейтинг:
(55 голосів)
4.6
Рецензія    11   53 882
Книга, що ілюструє життя самотньої матері середнього віку.
Амбітна, життєрадісна Юдіта працює порадницею у жіночому журналі. Щира і відкрита, вона час від часу знаходить на свою голову неприємності, але жодні випробування не здатні зламати її...

redvid esle

Слухати аудіокнигу Ніколи в житті! онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
11 відгуків:
 1. Нивка
  Нікого не вбили, не зарізали, не зґвалтували. Хто розчарований, то вам не сюди. Спокійна, іронічна, вдумлива розповідь про життя жінки середнього віку. Здавалося б, що може бути цікавого? А торкає. І не відпускає. І впізнаєш себе. І смієшся разом з героїнею. І навіть десь чогось у неї, такої часом "недотьопи", вчишся. А ще виконання класне! Читає немолодий чоловік (талановитий Віктор Власенко), так органічно - від першої особи, причому жіночої! Раджу послухати!
  1. victor
   Я на той час був доволі молодим
 2. Гандзя
  гарне читання!!!
 3. Трофімова Людмила
  Якщо хочете відпочити, насолодитись гумором - ця книга те, що вам треба.  Дякую за чудово проведений час.
 4. Гість Людмила
  Прослухала декілька разів - одним не "наїлася". Катажино Грохоле, як я раніше могла жити без тебе?...  Це не оповідь про життя жінки - це трансформація відчуття власної особи в стосунках з оточуючими людьми та світом. Це захоплююче переродження жінки в ЖІНКУ наскрізь пронизане пречудовим гумором не гіршим, ніж у Марка Твена. Дякую всім: Катажині Грохолі, тому хто схвалив цю книгу до озвучки і Віктору Власенку.
 5. Гість Людмила
  Дякую. Дуже гарна книжка. 
 6. Гість Світлана
  Чудова книга!
 7. Надія
  Прекрасна річ, легко сприймається, чимось розважає, не гнобить безвихіддю. Борімося, жіночки, не занепадаймо.
 8. Ррр
  Дійсно чудова начитка., дякую Віктору Власенку. Книга написана цікаво, іронічно, легким словом. Але фінал а-ля мильна опера зіпсував весь присмак.
  Ну і для себе відмітила епізод, коли позитивна героїня в робочий час їздить в солярій і бреше негативній героїні, що йде купувати дешеві продукти. Виявляється в Польщі то гарні манери - займатися власними справами під час оплачуваного тобі робочого часу)
 9. Oksana Grechko
  Класна Книга,прослухала на одному подиху !!!
 10. Гість Тетяна
  Впевнена,що ще раз повернуся та прослухаю цю неймовірну історію,щоб отримати задоволення Цікаво,гуморна,легка сповідь жінки Дуже раджу
4read.ORG » Світова література » Катажина Ґрохоля - Ніколи в житті!