Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Світова література » Ірвін Шоу - Багач, бідняк

Аудіокнига Багач, бідняк - автор Ірвін Шоу

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Сюжет книги «Багач, бідняк» розкриває непередбачуваність та, водночас, закономірність чергування цих двох станів протягом життя...
Твір вийшов друком у далекому 1969 році, проте правдоподібність описаних персонажів не втратила своєї актуальності. Завдяки майстерності автора, читач може "зазирнути в душу" героїв, співпереживаючи чи навпаки, - адже кожен з них доволі неоднозначний.
Життєва драма родини німецьких емігрантів Джордахів розгортається в Америці початку ХХ століття. Перед нами - батько родини Аксель, розчарований у сімейному житті та ненависній роботі в пекарні; його дружина - сумлінна вихованка притулку при монастирі, яка вважає гріховним та огидним виконання подружнього обов'язку та і загалом усе, що пов'язане з цим; троє їхніх дітей - дисциплінований Рудольф, агресивний, але простодушний Томас та амбітна Гретхен... Як гадаєте, ким могли вирости діти в таких умовах? Саме про це і розповідає автор, час від часу акцентуючи увагу на психологічних проблемах героїв
Ірвін Шоу - Багач, бідняк
Рейтинг: 4.5 (36 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Багач, бідняк онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. Тетяна М.
  0
  Цікавий твір, але жахлива озвучка. 
 2. Василь
  0
  Мені сподобалося .
 3. Книговередун
  0
  Роман про дорослішання дітей німецьких емігрантів в післявоєнній Америці.

  Неспішний, тягучий та багатогранний. Незважаючи на заокеанську географію головні герої відчуваються справжніми, сюжети - щирими, а ситуації - життєвими.

  Твір занурить вас у роздуми про справжнє щастя, пошуки не нав’язаних іншими цілей у житті, та дасть змогу зазирнути у хід думок різних індивідуумів, щоб в них знайти та проаналізувати самого себе.

  Якщо ви любите об'ємні сімейні саги з неоднозначними героями та вчинками - рекомендую.

  @knyhoveredun
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com