Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Матіос Марія - Життя коротке

Аудіокнига Життя коротке - автор Марія Матіос

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Людська винахідливість, що обертається фатальністю в екстремальних обставинах. Невідворотність покари за імітацію смерті. Фантазія на грані фолу та жіночі містифікації, продиктовані пристрастю. Життя крізь призму смерті. Досвід та інтуїція. Первинний смак мови і жорстока впізнаваність буднів разом із «життєписом» чорних ходів підсвідомості творить із письма Марії Матіос фантастичний коктейль під назвою «Життя коротке». Той, хто спробував цього коктейлю, прагнутиме його ще і ще...
Матіос Марія - Життя коротке
Рейтинг: 4.1 (18 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Життя коротке онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
4 відгуки:
Написати
 1. Вячеслав Третяк
  0
  Якби не міркування про потойбічний світ, то поставив би п'ять з п'яти, бо решта оповідань написані непогано та й озвучені теж. А останнє - просто супер!
 2. Гість Батяр
  0
  Оригінальний авторський стиль неквапливої розповіді. Проте, ця книжка має вузьку цільову аудиторію. Яку?. Дізнайтесь......-))
 3. Євгенія
  0
  Для мене проза Марії Матіос  звучить, як поезія. Таке чудове враження, що не смакує псувати йог коментарем. Мені не здається, що її твори для вузької цільової аудиторії

 4. Гість Ірина
  0
  Прослухала...задумалась і всім раджу бо то треба слухати,звучить як музика
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org