Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Марія Матіос - Нація

Аудіокнига Нація - автор Марія Матіос

Слухайте онлайн!
Рецензія:
"Вихоплені секунди з годинника буття українскої нації. Дрімучий язичницький дух Гуцульщини з її карнавальною неканонічністю і диким, нехристиянским непрощенням гріха, спонтанним опришківством і неприспаною совістю, затятим норовом і розважливою, майже біблійною, мудрістю - це її, Марії Матіос, батьківщина і її нація, це - наша нація. Несподівані розв’язки і динамічний сюжет, тонкий психологізм і розкішна мова, - знайомий почерк Марії Матіос. Премія “Благовіст”"
Марія Матіос - Нація
Рейтинг: 4.3 (35 голосів)
Слухати аудіокнигу Нація онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
4 відгуки:
Написати
 1. Євгенія
  0
  Сподобалося, як і вся проза Марії Матіос. Але хотілося би поділитись не тільки з друзями, а й з ворогами, щоби вони зрозуміли мотиви поведінки західняків. Я цього теж раніше не розуміла. Моїх батьків після закінчення Одеського педінституту направили до Тернопільської області. Аби вони звідти не втекли, то мабуть не було б ні їх, ні мене. Як же всіх ламали і зараз продовжують ламати. Гинуть кращі, як боляче
 2. Гість Ганна
  0
  Дякую від серця пані Галині за таке гарне читання! Я багато читаю, але не люблю аудіо книжки, бо важко знайти того, хто читае дійсно від душі, та я доросла російськомовна людина хочу перейти на рідну, тому для мене це не тільки задоволення від твору, а і навчання. Тепер буду дивитися хто читає, якщо Галина Шумська - то знак якості. Дякую!
 3. Олена Nyvka
  0
  Кожна новела - наче удар електричного струму. Не того, що спопеляє, а того, що реанімує. Час отямитися, заглянути в себе, де поряд з високостями духу провалля ницості. Усе в нас є, бо ми люди.
  Оце говорю такими кучерявими словами, бо так відчула твір. А в Марії Матіос усе дуже просто. І від того ще ясніше усвідомлюєш наші чесноти і ще дошкульніше печуть вади.
  Слухати однозначно! Бо тут ще один неоціненний дарунок аудіокниги - майстерне, висококласне виконання Галини Шумської. 
  Щиро дякую всім причетним! 
 4. Світлана
  0
  Велике спасибі Марії Матіос за чудову працю. Я також з західної України, але до війни , тобто до 2014 року, слухала класику російську. В школі не хотілось читати, то тепер думаю надолужу. А потім як відрізало. В нас прекрасні поети і письменники, прозаїки. А скільки нових слів пізнаєш, а скільки прислів'їв, приказок та рецептів на всі випадки життя. Дуже гарні лектора читають ваші книги, їм спасибі. Чекаю нових книг. Дякую ще раз.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: [email protected]