Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Попелюшка Валентина - Риторичне

Аудіокнига Риторичне - автор Валентина Попелюшка

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Друга книга Валентини Попелюшки (ЖукБурлаки), до якої автор йшла майже п ять років. Поетична збірка увібрала усі тривоги і хвилювання, які переймали і чарували своїм шармом усіх, хто хоч раз у житті плекав у собі почуття любові. Думки і відчуття автора знайшли своє відображення на папері, як у майбутньому, сподіваємося, і у серцях читачів.

"До читача.... Читачу любий! Я до Тебе йшла крізь нашого буття важкі змагання. Ні всенародний біль, ні самокатування в душі моїй не породили зла. Існують істини і вічні, і прості: зла не бажай зловмисникам-сусідач, не тішся їхнім негараздам-бідам, бо порятунок всіх в добрі і доброті. І не дивуйсь, Читачу любий мій, що в строфах у моїх багато нарікання. Гірка в нас доля, - і вчорашня, й давня: за виживання ненастанний бій. І нині з лихами триває бій! Але не все погано в нашім домі! Прийдешності шляхи нам невідані, та душі наші сповнені надій. Не все, не все і добре в дамі в нас, та підростає здібна наша зміна! Ми смертні, та безсмертна Україна, і свідчення таму - Історія і Час!
Попелюшка Валентина - Риторичне
Рейтинг: 4.5 (6 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Риторичне онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
Відгуків поки немає. Стань першим!
Написати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com