Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Довженко Олександр - Зачарована Десна

Аудіокнига Зачарована Десна - автор Олександр Довженко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Повість зачарована Десна була завершена у 1955 році. Довженко називав її автобіографічним кінооповіданням. В повісті чітко окреслюються два плани. Перший – реалістично виписані картини дитинства, дитячи враження від навколишнього світу, картини сільского життя, хлопчачі радості і жалі, розповіді про людей, що оточували хлопчика. І другий план – філософське осмисленя всього баченного і перейденного людиною, чиє життя вже повечоріло, на чиєму шляху були і радості творення і розпука невдач і яка не продала свого “яблукатого коня” мрії. Пафос і лірика – ці два крила довженковської творчості – в “Зачарованній Десні” дістали особливо яскраве вираження.

Винятково важливу роль у повісті відіграє природа, нерозривно пов’язана з життям людей “Жили ми в певній гармонії з природой, зимой мерзли, літом смажились на сонці восени місили грязь, а весною нас заливало водою, і хто цього не знає, не знає тієї радості і повноти життя”.

Картини повені, сіножаті, нічного зоряного неба сповнені смутку і веселощів, пройняті трепетною закоханостю в свій край, в його красу. Своєрідним символом, рікою життя проходить через повість образ зачарованної Десни.

Також на сайті ви можете послухати аудіовиставу у виконанні артистів театру.
Довженко Олександр - Зачарована Десна
Рейтинг: 4.8 (10 голосів)
Слухати аудіокнигу Зачарована Десна онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. Гість Олена
  0
  Отримала превелике задоволення!Петре,дякую Вам за таке читання!
 2. Гість Олег
  0
  Прекрасний твір, прекрасно озвучений. Дякую.
 3. Гість Оксана
  0
  Дуже гарно прочитано. Дякую.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org