Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Шиденко Леся - Переддень життя

Аудіокнига Переддень життя - автор Леся Шиденко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Книг про війну в Україні багато, але «Переддень життя» – це жіночий погляд на воєнні події в нашій країні, це погляд у душу й серця тих, кого зачепила і в кого відібрала ця війна найрідніших. Це роман-сповідь жінок, які стали прямими учасниками воєнних подій через своїх найрідніших: синів, коханих чоловіків і найкращих у світі татків, наших захисників, спецпризначенців Служби безпеки України.

Прекрасний стиль оповіді у книзі робить читача не лише спостерігачем, а прямим учасником життів-сповідей, спогадів і душевних переживань та потрясінь людей, які пережили війну і трагедію втрати.

Книга розкриває нам завісу, якими Герої України були поза війною, якими були у повсякденному житті: кого і що любили понад життя, чим захоплювались і про що мріяли. Завдяки автору ми можемо не лише поринути у зворушливі, щемні, романтичні, смішні й часом не дуже, по-життєвому кумедні історії з життя, розказані матерями, коханими дружинами, дітьми і найближчими друзями працівників СБ України.

Леся Шиденко, офіцер запасу, не лише письменниця, а талановита мисткиня. Завдяки її портретам загиблих спецпризначенців СБУ, які і сформували «Невидиму варту» (виставку, з якою авторка об’їздила понад 30 міст України і про перипетії якої оповідає автор у книзі), усі рідні змогли не лише побачити своїх героїв знову живими, усміхненими і щасливими, а й отримати ці портрети у подарунок, адже художниця подарувала усі їх сім’ям загиблих, а разом з тим – неймовірне щастя згорьованим людям, які вже ніколи не повернуть своїх рідних і коханих.

Книга непроста й дуже емоційна, та від того не менш дорога серцю. «Переддень життя» Лесі Шиденко не лише для тих, хто пройшов війну, і родин, кого вона, нещадна, не пожаліла й завдала болю втрати, книга абсолютно для кожного українця (і не лише), адже дає чітке усвідомлення подій, що, на жаль, і нині тривають в нашій країні, і багато відповідей на запитання, які турбують більшість українців.

Патріотична, зворушлива, глибока, про дружбу і кохання, місцями смішна, проте в більшості сумна, як і саме життя, книга «Переддень життя» не залишить вас байдужими, бо в ній ідеться про наше з вами життя, життя в нашій Україні.

Музику до книги написав композитор Григорій Попович.

Фейсбук сторінка автора книги Лесі Шиденко

Придбати книгу можна ТУТ
Шиденко Леся - Переддень життя
Рейтинг: 4.5 (49 голосів)
Слухати аудіокнигу Переддень життя онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
6 відгуків:
Написати
 1. Олександр
  0
  Книга "Переддень життя" зворушлива, глибока, емоційна. Слухаю і кожною своєю клітиною відчуваю біль. Герої не вмирають! Пам'ятаємо!
 2. Іванна
  0
  • Дуже цікаво  я слухаю і ніби  пережила ці емоції дуже дякую  за таку книгу 
 3. Олена
  0
  Безмежно вдячна за книгу! Прожила її, а не прослухала. Проникливо, щиро і правдиво! Плакала і сміялась щиро. Емоції не стримувала, а наче була свідком тих подій, що описані в книзі. Щиро дякую!!!!🇺🇦❤️
 4. Гість Надія
  0
  Низький уклін Вам за ці щасливі миттєвості життя, що я їх розділила разом з нашими Героями !
 5. Діна
  0
  Дуже подобається, слухаю з задоволенням, часом зі сльозами на очах. 
 6. Гість Анна
  0
  Дякую за щирість та емоції.
  Дуже сподобалася книга. Радитиму до прочитання друзям та знайомим!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org