Аудіокнига Прокляті любов'ю - автор Сімона Вілар

Слухайте онлайн
Вілар Сімона - Прокляті любов'ю
Рейтинг:
(58 голосів)
4.5
Рецензія    3   35 021
Агов!!! Доле, де ти? Де ти, провидіння? Невже у житті існують тільки гроші, інтриги та підступи, а долею керують обов’язок, влада та безчестя? Вона ще молода, надзвичайно приваблива, хоча вже й королева. Вона вже заміжня, дружина, того самого потворного стариганя, якого так ненавиділа, боялася і якому сліпо покорилася! Тепер Велика Франція чекає на спадкоємця трону!!! А як же бути їй, як убити в собі справжні почуття, як вирвати із серця кохання, як витримати зраду?!! Що ж, у монархів є своє прокляття. Прокляття любов’ю для чарівної Мері, яка запам’яталася читачам за книгою непервершеної Сімони Вілар «Любов прокляття королів». Тепер її життя не менш захопливе, драматичне, чи то пак, трагічне. А може, десь на обрії зажевріє промінчик щастя?

redvid esle

Слухати аудіокнигу Прокляті любов'ю онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
3 відгуки:
  1. Тюша
    Доброго дня, а чи є продовження?
  2. Тюша
    Дослухала до кінця дві книжки. Надзвичайно сподобалось, щиро дякую. Чесно кажучи раніше проситала книгу "Ще одна із рода Боллейн" і ось Анна Боллейн там описана з іншої сторони , в двір короля Англії вона попала з родового дому ,майже одразу з старшою сестрою,яка вже на той час була коханкою короля Англії. А до французького двору Анна попала на короткий час коли вже була фрейліною королеви Катерини ,і потім знову повернулась до королівського двору, після чого й вийшла заміж за короля Англії Генріха і стала королевою, і зрада таки була з її ж братом ...все викрилось і Анну Боллейн стратили . Дуже цікава книга. І не менш цікаві книги "прокляття королів". Щиро дякую за озвучення, дуже хотілось прочитати продовження або щось подібне . 
  3. Гість Лідія
    Дуже вдячна за український переклад, за українську, співучу мову. Наразі, тим більше, не можу слухати російську. Сподобалось озвучення. М'який, спокійний голос, приємна вимова. Не знайшла хто читає, а хотілось би знати. Дякую.
4read.ORG » Українська література » Вілар Сімона - Прокляті любов'ю