Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Вілар Сімона - Прокляті любов'ю

Аудіокнига Прокляті любов'ю - автор Сімона Вілар

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Агов!!! Доле, де ти? Де ти, провидіння? Невже у житті існують тільки гроші, інтриги та підступи, а долею керують обов’язок, влада та безчестя? Вона ще молода, надзвичайно приваблива, хоча вже й королева. Вона вже заміжня, дружина, того самого потворного стариганя, якого так ненавиділа, боялася і якому сліпо покорилася! Тепер Велика Франція чекає на спадкоємця трону!!! А як же бути їй, як убити в собі справжні почуття, як вирвати із серця кохання, як витримати зраду?!! Що ж, у монархів є своє прокляття. Прокляття любов’ю для чарівної Мері, яка запам’яталася читачам за книгою непервершеної Сімони Вілар «Любов прокляття королів». Тепер її життя не менш захопливе, драматичне, чи то пак, трагічне. А може, десь на обрії зажевріє промінчик щастя?
Вілар Сімона - Прокляті любов'ю
Рейтинг: 4 (25 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Прокляті любов'ю онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. Тюша
  2
  Доброго дня, а чи є продовження?
 2. Тюша
  2
  Дослухала до кінця дві книжки. Надзвичайно сподобалось, щиро дякую. Чесно кажучи раніше проситала книгу "Ще одна із рода Боллейн" і ось Анна Боллейн там описана з іншої сторони , в двір короля Англії вона попала з родового дому ,майже одразу з старшою сестрою,яка вже на той час була коханкою короля Англії. А до французького двору Анна попала на короткий час коли вже була фрейліною королеви Катерини ,і потім знову повернулась до королівського двору, після чого й вийшла заміж за короля Англії Генріха і стала королевою, і зрада таки була з її ж братом ...все викрилось і Анну Боллейн стратили . Дуже цікава книга. І не менш цікаві книги "прокляття королів". Щиро дякую за озвучення, дуже хотілось прочитати продовження або щось подібне . 
 3. Гість Лідія
  0
  Дуже вдячна за український переклад, за українську, співучу мову. Наразі, тим більше, не можу слухати російську. Сподобалось озвучення. М'який, спокійний голос, приємна вимова. Не знайшла хто читає, а хотілось би знати. Дякую.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org