Аудіокнига Спогади утікача - автор Володимир Леонтович

Слухайте онлайн
Леонтович Володимир - Спомини утікача
Рейтинг:
(41 голос)
4.5
Рецензія    4   7 643
Спогади культурно-громадського діяча, письменника і мецената Володимира Миколайовича Леонтовича, які вийшли друком у 1922 році в Берліні.

Цей твір – драматична епопея втечі від більшовицького режиму, із виразними деталями й цікавими рефлексіями. Автор описує будні співіснування з новою владою під щоденною загрозою репресій чи просто кулі в лоб, зображує деморалізацією суспільства (відсутність поваги до власності, аморальність). “Покидав я свій город та свій хутір… в пригніченому, сумному та якомусь неусвідомленому стані”, писав він у “Спомині утікача”. Розумів-бо: прощається з Україною надовго, може, назавжди....

redvid esle

Слухати аудіокнигу Спогади утікача онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
4 відгуки:
 1. Гість Уляна
  Спогади дуже цікаві, без "води" чи ліричних відступів. Розумієш у який складний час довелося жити, як часто змінювалася влада, як відносилися до українців і якими брехливими, жорстокими і кровожерливими були були більшовики. Дуже ріже вухо читання з неправильними наголосами.
 2. Гість Дмитро
  Цікава розповідь. Вважаю, що таке потрібно впроваджувати в шкільну програму. Стокгольмський синдром в "совків" залишиться до кінця їхнього життя, а от молодь повинна дізнаватись чим насправді був "совецькийсаюз" та яку страшну ціну платив наш народ.
  Після таких розповідей розумієш чому з'являлись організації типу УПА...
  Окупант він що зі сходу окупант, що із заходу той же окупант
 3. Лючіо Ріманець
  Цікаво було очевидця тих динамічних подій почути;
  2023р. зі сходу так само лізуть зомбаки, в Києві зелені і зустрінуться усі в Криму, тільки тепер той клубок розмотуємо назад)
  начитано досить пристойно, незважаючи навіть на: деник І нців; лемЕнту; у лУбнях - за лубнЯми)
  Наголоси настільки дивні, ща аж цікаві)
 4. Гість Юрій
  Вражаюча своєю фотографічною правдивістю цінна документальна розповідь самовидця і причетника певних подій. Завдяка таким свідченням стає зрозумілішим, що відбувалося тоді, 100 років тому і чому Україна втратила державність.

  Дяка всім, хто дав змогу долучитися до цього твору.
4read.ORG » Українська література » Леонтович Володимир - Спомини утікача