Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Зарубіжна література » Кінг Стівен - Зелена миля

Аудіокнига Зелена миля - автор Стівен Кінг

Слухайте онлайн!
Рецензія:
«Зелена миля» - роман американського письменника Стівена Кінга, написаний 1996 року. У 1996 році отримав нагороду Bram Stoker Awards. У 1999 році на його основі створено однойменний фільм.

Пол Еджкомб - колишній наглядач федеральної в’язниці штату Луїзіана «Холодна гора», а нині - мешканець будинку для літніх людей. Більш ніж півстоліття тому він скоїв те, чого досі не може собі вибачити. І тягар минулого знову й знову повертає його до 1932 року. Тоді до блоку Е, в якому утримували засуджених до смертної кари злочинців, прибули «новенькі». Серед тих, на кого чекала сумнозвісна Зелена миля - останній шлях, що проходить засуджений до місця страти, - був Джон Коффі. Його визнали винним у зґвалтуванні та вбивстві двох сестер-близнючок Кори й Кеті Деттерик. Поволі Пол усвідомлює, що цей незграбний велетень, який скидався на сумирну дитину, не може бути монстром-убивцею. Але як врятувати того, хто вже ступив на Зелену милю?

Переклад з англійської Олександра Пузиренка

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114402241465
Приват: 4149629331711077
Patreon: perebooks
Кінг Стівен - Зелена миля
Рейтинг: 4.2 (90 голосів)
Слухати аудіокнигу Зелена миля онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
8 відгуків:
Написати
 1. Бульбашка
  0
  Пречудова озвучка. Стосовно ж самої книги, місцями Кінг обожнює лити воду, але, тим не менш, наразі це найкращий з його творів, що я читала. Переклад - це окрема любов, Пан Брязкотун тепер назавжди зі мною </3
  1. Гість Сергій
   0
   Так. Згоден. Злити трішечки води - була б річ більш вишуканіша! Але якщо незважаючи на то - пречудовий твір! Да і кінострічка за твором пристойна!
 2. Джон
  0
  Дякую за Вашу працю, послухав із неабияким задоволенням.
 3. Гість Анна
  0
  Щиро дякую за прочитання.
 4. Неля Володимирівна
  0
  Задоволення від озвучки!!! Це не просто професіоналізм, це талант. Знання мов на високому рівні... Дякую. Книжка цікава, задумуватись є над чим: тонка грань між життям і смертю.
 5. Tетяга
  0
  Сьогодні закінчила слухати книгу. Чудова озвучка, гарний переклад. Дякую
 6. Надія
  0
  Пане Євген я просто фанатка вашого голосу, переслухала всі російські а тепер натрапила на українські, я просто в захваті, від вашого голосу мурашки, ви талант.
 7. Сергій
  0
  Дякую пане Євген за професійне прочитання, Зелена миля то шедевр зарубіжної літератури.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org