Аудіокнига Климко - автор Григір Тютюнник

Слухайте онлайн
Тютюнник Григір - Климко
Рейтинг:
(248 голосів)
4.4
Рецензія:
Дитинство самого автора, Г. Тютюнника, припало на жахливі роки однієї з найстрашніших війн в історії людства - Другу Світову війну. Пережите дало відгук у творчості, знову повертаючись до теми війни, дитинства під час війни. Автор пише щиро, без перебільшень і замовчування; відчувається увесь біль, розпач маленького життя, на долю якого випало непосильне горе. Але автор показує нам рішучого і сміливого хлопця, нехай війна відібрала усе найдорожче, нехай усе життя перетворилося на нескінченне випробування голодом, холодом, Климко не здається. Він ладен пожертвувати усім, щоб зберегти хоча б клаптик світла і тепла у цьому світі, якими стають для нього його вчителька з її маленькою донечкою. Саме рятуючи їх від голоду, Климко вирушає у небезпечну подорож, щоб знайти сіль і обміняти її на продукти. Повість є дуже правдивою і страшною одночасно: важко уявити як було страшно дитині у цій подорожі, де навколо лише смерть і небезпека.

Такі твори треба читати усім, бо вони залишають у серці і пам'яті болючий слід, що не дає спокою, змушує повертатися і ще довго-довго думати над долею усіх загиблих (і тих, що й досі гинуть) у війні. Саме від таких роздумів приходить розуміння усієї потворності і жахливості війни, яка забирає назавжди найкращих.

Увага!
Твір вилучено за запитом правовласників!

redvid esle

Слухати аудіокнигу Климко онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
упс
21 відгук:
 1. Гість Катерина
  Thank you I listened to everithing.
 2. д
  будь ласка навчіться писати,Катерино

 3. Гість Андрей
  Так этот Автор Слямзил Историю из Фильма Климко и написал в Книге, выдав за свою. Мда Хохол родился Еврей заплакал. Молодец Г. Тютюнника. Кстати таких как он мошенников на Западной Украине тьма тьмущая выдаваших идеи других за свои.
  1. Жанна
   О, ще б пак! Кожен к  все міряє по тому хто що може і де "слямзіть", ну тобто по собі. Тому що звик "лямзіти" все - від мілких предметів до цілих територій. Григір Тютюнник був зі сходу України. Вчи матчасть. І на цьому сайті тобі немає чого робити. Іди читай прилєпіна і йому подібних. Щасливо, неборако ))) 
  2. Гість Артем
   Фильм вышел через 4 года после его смерти/ годы жизьни (1931-1980) фильм вышель в 1984
  3. Гість Олександр
   Григор Тютюнник написав цю книгу у 1976 році та помер у 1980 році, а фільм Климко був знятий у 1983 році. То хто в кого що вкрав, йолоп?
  4. Ілля
   Фільм вийшов через 7 років після написання книги, книгу написали у 1976 році, а фільм зняли за цією книгою у 1983 році. Фільм зняли через 3 роки після смерті автора. Тому йди вчи українську мову, літературу і навчись писати. І більше не пиши таку фігню, не перевіривши інформацію! Слава Україні!
  5. Kristina Goreva
   Извените, но книга написана задолго до того как появилось ТВ.
   1. Марія
    ИзвЕняем.
    Сподіваюся, навчалася не в українській школі.
  6. Тарас Карпенко
   1) Фильм "Климко" был основан на этом рассказе , 2) А что случилось? Что мы тут слушаем какое-то меньшую литературу от "великорусская" , а , модник ?
 4. Гість Тетяна
  Проникливо.Так гарно написано, що слухаючи , бачу все і гостро відчуваю. Сумно.
 5. Очвовоововововов
  Голос клас, все детально прочитано!

 6. Абоба
  Вроде норм мне понравилось 
 7. Про
  Незнаю как вы но мне пофиг где слушать и от кого , главное прослушать текст и все
 8. Тимур
  Дякую велике врятували двійку
 9. Гість Саша
  Все отлично спасибо помогли
 10. Сарин
  Клас норм понравилось
 11. п
  дякую даже гарно прочитано!
 12. Гість Людмила
  Як талановито написано! Геній пише душею. Твір може прочитати кожен, а зрозуміти дано не усім. Багатьом бракує розуму. На превеликий жаль... Читайте, читайте Тютюнника!
 13. Український_борщик
  Дуже гарна озвучка!
 14. Саня Ник
  Не включается
4read.ORG » Українська література » Тютюнник Григір - Климко