Аудіокнига Жорстоке небо - автор Макс Кідрук

Слухайте онлайн
Кідрук Макс - Жорстоке небо
Рейтинг:
(148 голосів)
4.5
Рецензія    7   66 950
«Жорстоке небо» — другий технотрилер українського письменника й мандрівника Макса Кідрука. За словами автора цей роман «класичний технотрилер без домішок наукової фантастики чи містики; це драматична історія про розслідування авіакатастрофи українського літака у Франції, частково заснована на реальних подіях»

Підтримай автора, придбавши книгу:
https://darkages.maxkidruk.com/knygy/

redvid esle

Слухати аудіокнигу Жорстоке небо онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
7 відгуків:
 1. Валерія Ш.
  Книга дуже сподобалась! Це моє перше і таке вдале знайомство з Кідруком.request Автор так гарно прописує деталі усіх подій роману, що деякі глави на треба слухати в літаку, деякі під час прийому їжі, а деякі навіть навчать як стовідсотково позбутися ворогів за допомогою отрути wink Плюсую!  lol 
 2. 123
  Книга була б цікава, якби не вульгаризми і матюки.
 3. Peter
  Хороший роман, але забагато кацапів і кацапщини.
 4. Kate
  Перша прочитала мною книга Кідрука - я в захваті! захоплива манера написання, цікавий сюжет - то варто вашої уваги
 5. Гість Ростислав
  Перша книга яку я прослухав у Кідрука це був Бот. Вона мене дійсно захопила від початку й до кінця, прослухав на одному подиху. Жорстоке небо в свою чергу більш спокійний роман, де події розгортаються неквапливо, всі дрібниці деталізуються. Я б сказав що 70% книги це вступ, в якому постійно чекаєш коли ж почнуться ті самі цікаві події, а лиш вони наступають лиш під кінець.
  Автору звісно респект що таке написав, видно що в книгу вкладено не мало часу і зусиль, але я б сказав що вона на любителя.
 6. Гість Богдан
  Книга і прочитка варті уваги і часу. Кідрук і справді є українським Стівеном Кінгом. Рекомендую і інші його книги. Не розчаруєтесь. Подяка всім.
 7. Гість Андрій
  Книга однозначно варта уваги! Тримає в напрузі до останньої сторінки.
4read.ORG » Українська література » Кідрук Макс - Жорстоке небо