Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Макс Кідрук - Бот

Аудіокнига Бот - автор Макс Кідрук

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Його попередник повернувся додому в цинковій труні, але Тимур цього не знає ... і, відклавши власне весілля, відправляється в чилійську пустелю, щоб розібратися з ботами. Бот - це противник в комп'ютерній грі, просто програма, яка наслідує діям людини, - Тимур таких чимало створив, розробляючи 3D-стрілялки. Але хлопець навіть не здогадується, що в пункті призначення його очікують їм же створені боти, тільки вони знайшли плоть ...
Макс Кідрук - Бот
Рейтинг: 4.3 (93 голоси)
Слухати аудіокнигу Бот онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
16 відгуків:
Написати
 1. Andrii
  0
  Книга цікава але озвучка погана 
 2. Bohdan
  0
  Книга бомба, і озвучка просто супер. Давно не читав подібної фантастики. Вже прочитав дві книги даного автора, реально відкрив його для себе, неодмінно прочитаю наступні його книги.
 3. Technostream
  0
  Роман складний. Потрібно дуже уважно вслуховуватися в кожну деталь тексту, періодично перемотуючи назад. Водночас він дуже цікавий; напругу тримає аж до епілогу. Таких чітких формулювань я ще не зустрічав у жодній художній кризі. Рекомендую до прослуховування. Моя оцінка 5 балів. 
  PS. Момент, присвячений Тарантіно та Паланіку я ще дуже довго пам'ятатиму)
 4. Treisik
  0
  Дуже цікава, захоплююча. Відірватися неможливо! 
 5. Olexa
  0
  Цікавий жанр, багато різних корисних і докладних науково-популярних поміток про сучасні технології. Детективна логіка розслідувань різних таємниць захоплює і тримає в напруженні. Підкупає естетична відвертість окремих емоціональних реалістичних висловлювань персонажів. Шикарна, розкута, соковита , повна епітетів та метафор українська мова. Окремий респект диктору Василю Манько. Виважені паузи, неспішний, доступний для розуміння темп, емоціонально стримана і багата на логічні наголоси і широку мелодику розповідь. Ви майстри СЛОВА, скарб нації. Дякуємо вам!

 6. Валерія Ш.
  0
  Дуже цікава, якісна історія! Треба кіно знімати! request 
 7. Дмитро
  0
  Сюжет нібито цікавий, але дослухати не зміг. Озвучка тормознута, паузи, недоречні інтонації. Олд скул СССР. За українську ріспект.
  1. Viktor
   0
   Ви можете змiнити швидкiсть я слухаю 1.3
 8. Гість Olena
  0
  Цiкава книга. Озвучка дуже погана, якicь паузи, перериви
 9. Гість Павло
  0
  Хороша книга. Сюжет напружений і непередбачуваний. З того міг би вийти потужний блокбастер. Дуже цікаві негативні персонажі книги - з одного боку, смертоносні і непереможні, а з іншого - до смішного вразливі і слабкі, якщо знати, куди натиснути. Озвучка не дуже сподобалась - голос приємний (інтонації Митця нагадали), але дуже збивають часті паузи там де не треба, і страшенно ріжуть вухо марні намагання читця прочитати англомовні терміни. Таке враження, що книжка озвучувалась без попередньої підготовки і з першого дубля.
 10. Helen
  0
  Жахлива озвучка, неможливо слухати
 11. Гість Володимир
  0
  Цікава книга. Трохи перенасичення технічною науковою інформацією. Без неї сюжет був би динамічнішим.
  Тішить що українці пишуть якісну фантастику. 
  Начитка просто жах.   Хотілось перестати слухати книгу  на першій главі, але пересилив себе. 
  Книга тягне на тверду четвірку з п'яти. 
  Автору і диктору велика подяка
   
 12. Олег
  0
  Безперечно цей твір заслуговує на увагу. Плюсом є те, що це український автор і українська озвучка, проте деколи ця книга більше нагадує наукову дисертацію ніж художній твір. Пересічного читача це спантеличує та псує загальні враження про книжку. Вцілому непогано, але викинувши частину непотрібної наукової нудятини твір вийшов би кращим і більше схожим на художній твір, ніж на науковий хоррор. Доречі жанр "жахи" до цієї книги взагалі ні до чого.
 13. Дана
  0
  Дуже подобається Макс, та його манера написання! Дякую за можливість слухати його книги 📚 
 14. Luminara
  1
  Дякую. Дуже сподобався твір і його виконання.
 15. Гість Світлана
  0
  Твори Макса Кидрука дуже гарні, усі!
  А читання Василя Манько ідеально, інколи саме його озвучування впливає на мій вибір при обранні чергової аудіокниги.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org