Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Кідрук Макс - На Зеландію!

Аудіокнига На Зеландію! - автор Макс Кідрук

Слухайте онлайн!
Рецензія:
«На Зеландію!» - тревелог 2014-го року українського письменника Макса Кідрука. В основі книги лежать подорож автора Єгиптом під час революції, пригоди в Дамаску та участь в акції Сергія Притули «На Зеландію!»

В книзі йдеться про пригоди та враження автора під час Єгипетської революції, арешт у Дамаску та спільну з Сергієм Притулою акцію «На Зеландію!». Після того, як на початку лютого 2011 року новозеландською радіостудією «The Rock FM» серед слухачів було оголошено конкурс «Win a Ukrainian Wife» («Виграй українську дружину»), Сергій Притула задумав акцію «На Зеландію!». Її учасником став Максим Кідрук, який відправляється до Нової Зеландії щоб роз'яснити, що Україна не бордель.
Кідрук Макс - На Зеландію!
Рейтинг: 3.9 (27 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу На Зеландію! онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
6 відгуків:
Написати
 1. Гість Ярослава
  0
  Книга, мабуть, цікава, не змогла дослухати, бо озвучка((
 2. Тана
  0
  Згодна, озвучка так собі. Такої української як у Кідрука ще пошукати! Якщо ви переважну більшість життя читали/говорили російською, як я, то вам зайде. Мова жива, сучасна. В його творах це я ціною найбільше. Ну і лаконічно, з гумором, одним словом класно! Цікаво!
 3. Гість Михайло
  0
  Максим Кідрук один з кращих українських письменників.Всі твори добротні,оригінальні з гострими сюжетними лініями.І цей твір чудовий.Правда озвучка твору храмає.
 4. Marianna Savchuk
  2
  Макс Кідрук - улюблений автор, але ніяк не можу знайти сайт, де безкоштовно скачати книги, щоб слухати оффлайн
 5. Гість Світлана
  0
  З превеликим задоволенням відкрила для себе Макса Кідрука. Прослухала все, що знайшла,шкода,що мало. Дуже сподобалась начитка Василя Манька та Галини Шумської - без сторонніх звуків, без зайвої істерики чи всхліпування - люди гарно читають текст і відчувається, що вони його розуміють. Отримала купу задоволення, дуже вдячна. Добре було б якумога більше книжок сучасних українських письменників в гарному виконанні.
 6. Гість Костянтин
  0
  Цікаво слухати. Але запис самого читання має бути кращим
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org