Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Макс Кідрук - Небратні

Аудіокнига Небратні - автор Макс Кідрук

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Автор аналізує відносини України та Росії, простежує вкрай непрості відносини українського і російського народів, починаючи ще з часів націонаьно-визвольних змагань Хмеьницького. Макс Кідрук стверджує, що незалежність та свободу вибору народ повинен виборювати сам, не сподіваючись на допомогу сусідів.

У цьому творі автор роздумує про історію виникнення слов'янських мов, русифікацію України, Будапештський меморандум підписаний в 1994 році, газові війни 2004–2009 років, захоплення Криму росіянами, «сім'ю» Януковича, майдан 2013–2014 років, а також війну на сході України...
Макс Кідрук - Небратні
Рейтинг: 4.5 (101 голос)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Небратні онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
13 відгуків:
Написати
 1. Light2
  0
  Добрий день, шановні розробники. Дуже втішилась, що знайшла аудіокниги онлайн саме українською. Але потім мене спіткало розчарування, після закриття браузера при подальшому включенні книги чекаєш на її логічне продовження, а ні! Вона знову починається спочатку. Або я щось не зрозуміла (хоча на інших сайтах все просто, включаєш, книга далі іде після кожного закривання браузера- хром до речі), або вам доопрацювати і вирішити це питання.
 2. Admin
  Адмін 70
  Light2,
  Дякуємо ,що ви з нами. Наразі працюємо над новим плеером, з тим функціоналом, про який ви писали. Потерпіть ще трошки
 3. Стопкацап
  0
  admin,
  виси сам у своєму вконтакті беспалевний шо заспамити твітер уже не виходить ))) у вас давно перестало виходити хоч когось налякати, так що можете не тужитися. Щодо книги то Бог вам суддя що її вкрали, але раз викладаєте значить слухати точно не варто. А щодо українських аудіокниг то вони є.
 4. Admin
  Адмін 70
  Стопкацап,
  Книгу взято з публічних джерел та надано безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та популяризації українського продукту. Якщо автор чи його представники звернуться, книга буде видалена, контакти є на сайті.

  Щодо ВК згоден, приберу.
  А щодо українських аудіокниг то вони є. 
  Є і сайт створений з метою їх популяризації. Доречі, нас активно сухають і за кордоном (США, Канада, Італія...). Навряд чи у них є можливість замовити книгу в Україні. Я впевнений, що Макс Кідрук і інші автори та виконавці творів виграють, якщо про них будуть знати і говорити за кордоном.
 5. Hanna
  0
  Дякую і авторові, і читцеві.Правда повинна звучати!
 6. Bohdan
  0
  Книжка супер, реально відкрила мені новий ракурс на нашу ранню історію України сучасної, вроді як жив в цей період, а всієї багатоходовки не усвідомлював, закрила багато білих плям
 7. Олекса Дорош
  0
  Уклін за працю з харківщини чекатиму слухатиму пропонуватиму 8. ЛілеяПокрова
  0
  Головні  злочинці  продажу України   - Кравчук та  Кучма!!!

 9. Гість Look Deep
  0
  Дуже цікаво, 
 10. Гість Олексій
  0
  Дякую, дуже добре
 11. Гість Михайло
  0
  Б.Хмельницький уклав військову угоду з Московським царством, а не з Росією...
 12. Євгенія
  0
  Я не знаю, як це витримати. Читаю зараз багато літератури про минуле нашої стражденної України і вкотре наступаємо на одні і ті ж граблі. То не тих отаманів обираємо, то не тих президентів, тому і випадає постійно воювати і такою дорогою ціною знову і знову здобувати свободу. Ось і зараз гинуть кращі. Цю книгу треба прочитати кожному, але на жаль ті, хто знову піде голосувати по приколу, або за гречку, таких книг не слухають і не читають.
 13. Серж Клачук
  76
  Автор споглядає історію однозначно, принаймні таке склалося враження. Це дуже чітко помітно з його погляду щодо радянського відрізку! Дивно з цим погоджуватися!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org