Аудіокнига Биті Є. Макс - автор Люко Дашвар

Слухайте онлайн
Люко Дашвар - Биті є. Макс
2
Рейтинг:
(86 голосів)
4.5
Рецензія    6   50 072
"Биті є. Макс" - роман української письменниці Люко Дашвар 2012 року. Друга книга трилогії "Биті Є".

Кохання до Люби перевернуло життя Макса. Але дівчина зникла, і в душі хлопця ятриться кривава рана. Хто винен у цьому? Батьки? Кохана?
Він теж хоче зникнути, аби знову з'явитися іншим, сильним. І опиняється в глухому лісі без води, їжі. Тут він відкриває нові, темні та жахливі, грані своєї душі…
Уникнувши пазурів смерті, Макс зустрічає дівчину. Це шанс почати життя спочатку, але…
Чи вийде він переможцем у двобої із самим собою?

Усі книги серії "Биті є"


Підтримай автора, придбавши книгу: https://book-ye.com.ua/authors/lyuko-dashvar

redvid esle

Слухати аудіокнигу Биті Є. Макс онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
6 відгуків:
 1. Лючіо Ріманець
  київська "Дарья Донцова" не витрачайте часу
 2. Гість Олена
  Боже ну і голос..слухати не можливо..дикція...
  1. Олекса
   пані Галина Шумська аудіокниги озвучує професійно і якісно. Вона чудово передає за допомогою інтонації, пауз та акцентів емоції та думки героїв згідно задумів авторів творів.Я залюбки слухаю всі її озвучення. Спираючись на свій життєвий досвід, вона говорить душею, переживає життя озвучених персонажів разом з ними. І легка хрипота в її голосі не заважає, але робить її голос впізнаваним та унікальним, викликає довіру. А вам раджу слухати озвучення чоловіків з низькими рішучими, виваженими голосами. Більшості жінок це подобається. Наприклад, Василь Манько.
 3. Олекса
  З яких часів ім'я Дарії Донцової стало негативним штамом низькопробної графоманії? У свій час романи ДД були дуже популярні, і це є оцінкою таланту і незаурядності письменниці. Люко Дашвар вже давно розкручений і популярний сучасний автор. Пише глибоко, цікаво, занурюється у збочену психологію політиків, бізнесменів, бідноти і маргіналов, викреслюючі серед купи людського шлака алмази та рубіни світлих думок, вчинків та поривів благородства та шляхетності, підказує читачам як робити вірний вибір, крок у вірному напрямку, що веде до очищення души від всього наносного та зайвого, примушує задуматися над сенсом буття. Дякую автору за цю роботу.
 4. Гість Тамара
  Не знаю,як достукатися до розробників сайту.
  Є один суттєвий недолік,на відміну від інших аналогічних сайтів.
  Хочеться один раз налаштувати швидкість -і дослухати твір до кінця.
  А так доводиться щоразу налаштовувати при кожному поверненні.
 5. Гість Тетяна
  Із задоволенням прослухала книгу Насамперед пораджу прочитати (або прослухати Райцентр)це основа цих трьох частин(Биті є)Я дуже люблю твори Люко Дашвар і Галина читає гарно,я слухаю на пришвидшеній швидкості до 2х Все чудово і романи неймовірні
4read.ORG » Українська література » Люко Дашвар - Биті є. Макс