Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Люко Дашвар - ПоКров

Аудіокнига ПоКров - автор Люко Дашвар

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Романи Люко Дашвар незмінно мають успіх у читача. Вона пише так гостро й пронизливо, психологічно й чутливо, що торкається струн душі кожного… Неможливо не співчувати її героям, як неможливо не звернути увагу на гострі, болючі, неоднозначні питання, які порушує письменниця… Ніч проти 30 листопада 2013 року багато чого змінює і в житті країни, і в долі киянки Мар’яни Озерової. Після розміреного напівсонного існування дівчина опиняється у вирі подій і несподіваних зустрічей: виснажливі чергування на Майдані, зникнення коханої людини та пошуки нащадків у сьомому коліні славного козака Яреми Дороша, яких прокляла його дружина — зарозуміла шляхтянка Станіслава. Та чи не даремні пошуки? Адже перед цими щасливцями постає непростий вибір — незліченні скарби, що їх мають успадкувати від свого предка, чи кохання і воля…
Люко Дашвар - ПоКров
Рейтинг: 4.3 (47 голосів)
Слухати аудіокнигу ПоКров онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
6 відгуків:
Написати
 1. Соня
  0
  Вінегрет.

  Коли намагалась додати цей коментар, одне слово, бо на мою думку це цілком підходяща характеристика, сайт видав повідомлення: Текст Вашого коментаря занадто короткий і, на думку адміністрації сайту, не несе корисної інформації. Тож  виконую умову - роблю його довшим)
 2. Гість Тетяна
  0
  Читачка, молодець! Дуже гарно,виразно передає сюжет.Гарна книга,захоплююча!
 3. SIV
  5
  Чудова книга, захоплююча!
 4. Оксана Пухова
  4
  Цікаво переплетаються історичні події сьогодення та минулих століть. Дуже люблю сагу. Спасибі автору та акторці. Рекомендую до прослухання.
 5. Гість Юлія
  0
  Цікава книга, хороше читання. Розчулена була щодня як слухала, плакала. Бо так болить за долю України та захисників. Історію необхідно вивчати та усвідомлювати, бо не буде майбутнього.
 6. Гість Юлія
  0
  Із задоволенням прослухала твір. Дякую і автору і диктору.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org