Аудіокнига Село не люди - автор Люко Дашвар

Слухайте онлайн
Люко Дашвар - Село не люди
Рейтинг:
(147 голосів)
4.5
Рецензія    14   78 403
У селі все про всіх знають. Нічого не приховаєш. Тим більше – палку пристрасть дівчини-школярки Катерини до одруженого чоловіка Романа, батька її однокласника Олександра. Але невдовзі хлопець гине. У його трагічній смерті звинувачують Катю. Дівчина страждає. Та біда одна не ходить...

Куди подітися засудженій громадою, наляканій та самотній Каті? Чим завершаться поневіряння нової Лоліти? Чи знайде вона своє щастя? Чи вистоїть під жорстокими ударами долі?

Всевишній знає правду і не покине невинну душу на поталу юрбі.

Підтримай автора, придбавши книгу: https://book-ye.com.ua/authors/lyuko-dashvar

redvid esle

Слухати аудіокнигу Село не люди онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
14 відгуків:
 1. Валентин Дубина
  Слухаю залюбки коли займаюся малошумними справами. Тут іноді і справи ті облишу: все слухаю аби не пропустити чи правильно розгадав сюжет. Відірватися неможливо.
 2. Гість Людмила
  Дуже важка історія, в якій показана  чистота і бруд душ людських. Дійсність в поєднанні з містикою. Прочитання подібних книжок з аналізом подій і вчинків персонажів дають сподівання, що людина не втратить шанс залишитись ЛЮДИНОЮ.
 3. Оля
  где вы такого гундосого чтеца взяли(((. как будто писюн во рту(((
  1. Гість Альона
    Та це капець…затинається, бекає, наче вперше бачить текст, або трохи випив 🤦🏻‍♂️ Ледь дослухала, дуже заважав 

   1. Гість Nataliia
    Якби людина, яка читає і озвучує подану книгу була блискучим майстром свого діла і ВПЕВНЕНИМ професіоналом своєї діяльності, то він ніколи б не назвався "невідомим" , бо якщо Ви помітили , читає - "невідомий". 
    Але вихід завжди є, можна прочитати самим, або спробувати самим озвучити.
   2. Верітасап
    Так, виглядає, наче погано чеґитаж. Але ви спробуйте почитати - цей твій складно читається. Хоча і диктор не теж не ідеальний.
 4. Алла
  Чудова книга., аж серце зашлося . Дякую ,
 5. Ульяна
  Дуже багато неправильних наголосів🙄
  1. Гість Nataliia
   Дійсно, літературні недоліки Є і їх дуже багато . Але щоб озвучувати книги, є багато складових : тембр і інтонація голоса, а це Божий дар - це окрас, звучання яке сприймає слухач ; повинна бути чітка вимова усіх літер ; літературні наголоси і пунктуаційні знаки; а ще книга повинна стати частиною читця, - а не окремим додатковим елементом...
 6. Гість Олена
  Прикольна озвучка 😊😊😊
 7. Гість Svitlana
  Цікава книга, дякую щиро за вашу працю.
  Української має бути більше
 8. SvitLana_2
  а мені подобається, як читає цеи диктор. наче справді сільський такий дядечко розказує історію. Наче повернулася в дитинство в село. Дуже цікаво. Дякую. Раніше не слухала українською, а це виявляється це таааке задоволення!!
 9. Гість Тетяна
  Дякую за озвучення, за поширення української. Це величезна праця. Продовжуйте. Успіхів.
 10. Palanok
  Файно нівроку читає чтець і голос красний ніби жива людина читає. Бо ці актори з своїми металевими голосами набридли до смерті.
4read.ORG » Українська література » Люко Дашвар - Село не люди