Аудіокнига Мати все - автор Люко Дашвар

Слухайте онлайн
Люко Дашвар - Мати все
Рейтинг:
(110 голосів)
4.5
Рецензія:
Все життя Іветта присвятила хворому синові Платону.

Старша дочка Ліда змушена, як і мати, доглядати за братом, жертвуючи всім. А мати вирішила купити сину живу ляльку, яка б задовольняла природні потреби юнака. Так у родині з'явилася Рая, і... Світло однієї любові розігнало морок іншої.

Саме тепер Ліда дізналася, що Платон і сільське дівча не єдині маріонетки в руках Іветти!

Підтримай автора, придбавши книгу: https://book-ye.com.ua/authors/lyuko-dashvar

redvid esle

Слухати аудіокнигу Мати все онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
17 відгуків:
 1. Гість Татьяна
  Сподобалось. 
 2. Гість Надія
  Цікава книга , прослухала з великим задоволенням.Рекомендую.
 3. Олена
  Дуже  сподобалося 
 4. Оксана Пухова
  Дякую автору та акторці за прекрасну українську книгу.
 5. Гість Наталія
  Дуже гарне читання! І надзвичайно цікава життєва книга.
 6. Світланка
  Безмежно Дякую за цю життєву книгу, прослухала з задоволенням. Всім рекомендую
 7. Міларепа Ману
  Дивовижне прочитання. Дякую автору та читцю. Рекомендую, сподобалося. Цікавий автор.
 8. Гість Людмила
  Дуже цікава книга. І озвучка супер.
 9. Гість Наталія
  Дякую! Цікаво й читання добре🙏
 10. Гість Іра
  Цікава книга і гарне читання. Я вже не вперше слухаю книги Люко Дашвар у читанні Галини Сумської. І щоразу мене бентежить стан здоров'я стравоходу читачки, бо такі повітряні відрижки постійно чути...... А в цій книзі в 32 доріжці на 15:35хв аж жабка квакнула)))))) читачці варто перевіритися
 11. Гість Дарина
  Може це й не так, але надто розлогий вступ до роману доречніший був би по завершенню читання. Слухач має сам формувати свою думку. Якщо книга зацікавить, то післямову обов'язково буде прослухано
 12. Sergo
  Кінець тяжкий!
 13. Віта2022
  Слухала із задоволенням, засмутив кінець, чарівна Лідочка перетворилася в монстра, Платон такий залюблений був покинутий на призволяще, багато сумних моментів..
 14. Jelena
  Дякую Автору! Прослухала всі її твори на цьому сайті, все дуже сподобалось. Ця книга-одна із неймовірних життєвих історій, яку варто послухати.
 15. Гість Олексій
  Проковтнув на одному диханні. Це не перша книга пані Дашвар, яку прослухав. Чудова, життєво правдива. Адже дійсно, нас в основному оточують такі моральні виродки, як головні герої цього роману. І кінець твору є закономірним. По гріхах та кара.
 16. Гість Алла
  Реалістична проза,без прикрас,у якій висвітлено піднесеність і ницість у людських стосунках, у яких можна мати усе - і втратити усе в одну мить, не маючи почуття всепрощення , любові, які заглушила слабодухість і жорстокість. Довела, що інтелігентність - це не спадковість,куплена за гроші,а шляхетні вчинки, на які нас штовхає доля, це важкі моменти вибору у житті , де кожен з нас демонструє свою людяність, любов, всепрощення чи навпаки... Дякую автору. Гарне і виразне читання диктора. Слухала із задоволенням. Раджу!
 17. Гість Юлія
  Неоднозначне враження від книги: намішано нереальних як для мене історій. А може таке десь траплялось . Дослухала до кінця, швидкість макс ставлю. Дякую читцю також!
4read.ORG » Українська література » Люко Дашвар - Мати все