Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Ірена Карпа - 50 хвилин трави. Коли помре твоя краса

Аудіокнига 50 хвилин трави. Коли помре твоя краса - автор Ірена Карпа

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Ірена Карпа (справжнє ім’я Ирина Игоревна Карпа). 23 роки, проживе ще невідомо скільки через свій не вельми певний спосіб життя. «Дупа і уродка… прибацана тьолка…» — люблять цитувати журналісти анотацію до першої Ірениної книги «Знес Паленого». Насправді все ще гірше: Ірена добра, розумна, виважена, гарна… Ірена НЕ подорожує автостопом, НЕ фотографує заборонених яків в Гімалаях на Індо-Китайському кордоні, НЕ пише блюзнірських текстів для альбомів типу «Курва Кам Бек!» гурту типу «ФАКТИЧНО САМІ», НЕ міняє життєвих поглядів і місць проживання, НЕ пише дисертацій з літератури, НЕ вживає жодних наркотиків, НЕ малює автопортретів, де зображений самий лише голий торс, Не поводиться нечемно, Не заключає мільйонних контрактів. Ірена просто НЕ каже правди.
Ірена Карпа - 50 хвилин трави. Коли помре твоя краса
Рейтинг: 4 (7 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу 50 хвилин трави. Коли помре твоя краса онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. Гість Олексій
    0
    Дуже невдале прочитання. Таке відчуття, ніби читець не розуміє слів, яких читає. Наголоси розставляє навмання, інтонацією розриває зміст речення.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org