Аудіокнига Зачинені двері нашого "Я" - автор Валерій Шевчук

Слухайте онлайн
Шевчук Валерій - Зачинені двері нашого "Я"
Рейтинг:
(34 голоси)
4.5
Рецензія    1   9 450
...випускає з долонь отару на волю й спокійно бреде далі, вряди-годи зітхаючи. Останньою ж простує стара Ващучка із мітлою. І тут вона замітає, завзято махаючи своєю метілкою, і тут вона здіймає куряву, але це не курява, а дим, і поринає в тому димі, напіврозтоплюючись. Я знаю її призначення, своє призначення знає й вона, а воно просте: замітати за тими людьми, згрудженими в отару, сліди. І робить вона те старанно і невтомно.

Я ж маю у руках пастушу свиріль, яку вряди-годи прикладаю до вуст, тоді лине музика. Вона нагадує стародавні релігійні псальми, співати які люди розучились. Отож коли я, пастух цієї отари, граю, всі зводять голови й дивляться на свій дім, який бовваніє попереду, збудований зі срібних площин. Тоді всім їм і мені здається, що до нього стало на цаль ближче. Але і я, і вони знаємо, що це тільки марна ілюзія, бо ми добре відаємо: то мертвий дім, а все, що мертве, — те не для життя.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Зачинені двері нашого "Я" онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
1 відгук:
 1. Гість Юрій
  Люблю і поважаю цю грандіозну Людину. Я щасливий, що є його співчасником.Читаю-перечитую його такі різні глибокозмістовні книги.
  *Зачинені двері нашого *Я** - книга-сповідь про інтимне. Автор дає змогу доторкнутися до його серця, проситати його думки, прослідкувати витоки складових особистості.
  У кожен вік людина вступає, як у незвідану землю, без навиків життя у новій якості. Одні роблять висновки, вчаться достойного буття і стають мудрішими, інші - просто стають старшими.
  Ця книга - також про цінність можливості спілкування, про печаль її нереалізованості, про біль її втрати...

  Найбезнадійніше слово - ПІЗНО...
4read.ORG » Українська література » Шевчук Валерій - Зачинені двері нашого "Я"