Аудіокнига Ранковий прибиральник - автор Ірен Роздобудько

Слухайте онлайн
Роздобудько Ірен - Ранковий прибиральник
Рейтинг:
(46 голосів)
4.5
Рецензія    4   25 241
Це історія прибиральника в мальтійському готелі, на екзотичному острові у Середземному морі. Як і чому туди потрапив наш земляк? Чи варто шукати химерного щастя в далеких світах, якщо втекти від себе – неможливо? Герой «Ранкового прибиральника» випадково знаходить в одному з номерів готелю свою улюблену книгу – «Три товариші» Ремарка – й починає захопливі пошуки хазяйки книги. Віртуальне кохання перетворюється для нього на довге повернення до себе.

Підтримай автора, придбавши книгу:
https://book-ye.com.ua/authors/iren-rozdobudko/

redvid esle

Слухати аудіокнигу Ранковий прибиральник онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
4 відгуки:
 1. Гість Марина
  Не можу сказати, що книга сподобалась. Головний герой - такий собі безвідповідальний мрійник, не знає, чого бажає від життя. Ніякий, не спроможний на справжні почуття. Вважає, що закохався у жінку, яку ніколи не бачив, не чув, на що сподіваєься - не зрозуміло. Фіналу історія не має. Як почалась, так і закінчилась
 2. Євгенія
  Не сподобалась  озвучка, тому не стала слухати
 3. Вік
  Ґ де треба ,й не треба,ріже вухо
 4. Олекса
  А мені зайшло. Цікава історія. Другий раз переслухав. Інколи під впливом думок інших людей ми проживаємо своє життя за чужими сценаріями. Цей герой не безнадійний мрійник, а філософ, який шукає сенс свого існування. І краще у своїх пошуках помилятися, але знов шукати і , нарешті, знаходити щось споріднене вібраціям своєї душі, щоб відчути доторк щастя, душевного комфорту, ніж жити у комфорті як всі, але з відчуттям особистої роздвоєності та фальши.

  і до діктора лиш повага і щирі подяка. пан Дмитро чудово передає емоції та атмосферу творів.
4read.ORG » Українська література » Роздобудько Ірен - Ранковий прибиральник