Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Олефіренко Михайло - Пора цвітіння терну

Аудіокнига Пора цвітіння терну - автор Михайло Олефіренко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Роман представляє широку панораму надзвичайно важких періодів в історії українського народу, зокрема полтавського села: розкуркулення і голодомор 1932-1933 років, укрупнення і знищення хуторів у 70-80 роки минулого століття. Твір вражає документальністю і правдивістю висвітлення злочинів комуністичного режиму, які були спрямовані на підрив національного коріння українського народу та його духу. Основані на реальних подіях, долях конкретних людей, вони є неспростовним документом, який і зараз не втратив своєї актуальності, оскільки страшні уроки історії ніколи не залишаються в минулому.
Олефіренко Михайло - Пора цвітіння терну
Рейтинг: 4.5 (34 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Пора цвітіння терну онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
4 відгуки:
Написати
 1. Нечволода Сергій
  0
  Роман передає типові людські характери, опиняєшся ніби серед знайомих тобі людей. Корисно буде тим, хто цікавиться історією українського народу. Можливо, твір трохи розтягнутий,але кінець бере за душу.
 2. Гість Микола
  0
  Шкода, що ми ще далеко від знання своєї правдивої історії! Ми маємо ічторію від Кагановичів-Рабиновичів, яка відвертає всю увагу на Сталіна, на більшовицьку партію у всіх цих злочинах ГОЛОДОМОІВ, але нічого не говорять про тих, хто творив ГОЛОДОМО, хто його ВПРОВАДИВ як помсту етнічним українцям! Поки Україною правитимуть ці так звані "богообрані", то правди нам не бачити, а причини ГОЛОДОМОРУ не будуть сказані і показані!!!
 3. uhfxbirf
  36
  Яка чудова книжка! Я наче в дитинство повернулась до дідуня і бабці! Яка мова! Немає слів, щоб висловити свій захват!
  А наша важка історія, це неможливо забути!
  Велика дяка виконавиці Ользі Лях! Вона так майстерно передала емоції і почуття героїв книги! Не кожен виконавець має такий хист і талант!
  Дякую всім - автору, виконавиці і сайту!..
 4. Гість Олена
  0
  Книга - супер!!! Рекомендую всім послухати .
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com