Аудіокнига Сповідь стукача - автор Анатолій Дімаров

Слухайте онлайн
Дімаров Анатолій - Сповідь стукача
Рейтинг:
(90 голосів)
4.5
Рецензія    5   26 270
Анатолій Дімаров - український письменник-прозаїк. Лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка за другий том роману "Біль і гнів". Автор багатьох самобутніх художніх творів про часи примусової колективізації, голодомор 1932-1933 та масові репресії в Україні.

Юрій Мушкетик: Творчість Анатолія Дімарова - це окрема сторінка в історії української літератури. Вищим рівнем відзначається епопея "І будуть люди", яку я як тодішній редактор журналу "Дніпро" друкував на його сторінках й за це мав синці разом з Дімаровим. Треба тільки нагадати, що тоді чимало авторів було під пресом критики та ідеологічних органів. Треба сказати, що адепти соціалістичного реалізму не відбили в А. Дімарова бажання писати гостро, писати правду.

Повість "Сповідь стукача" про випадковий роман викладача інституту Віктора, який може поставити крапку на його кар'єрі. Він звертається по допомогу до свого сусіда, співробітника КДБ, той обіцяє допомогти. Дзвінок, якого так чекає Віктор кардинально змінює його життя.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Сповідь стукача онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
5 відгуків:
 1. Гість Олена
  Відверта й актуальна сповідь.
 2. Гість Анатолій
  Дімаров-це дуже хороший письменник,. 
 3. Гість Олександр
  Геніальний твір.
 4. Iрина
  Генiальний та дуже актуальний твiр. Читайте усi!!! Щоб нiколи не забувати свою iдентичнiсть та те,що натворив союз тепер рашистськоi рассеi.
  СЛАВА УКРАIНI!!!!
 5. Гість Тетяна
  Чудовій твір
  Знаймо ціну своєї мови,свободи!
  Слава Україні!
  Раджу прослухати
4read.ORG » Українська література » Дімаров Анатолій - Сповідь стукача