Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Дімаров Анатолій - Сповідь стукача

Аудіокнига Сповідь стукача - автор Анатолій Дімаров

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Анатолій Дімаров - український письменник-прозаїк. Лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка за другий том роману "Біль і гнів". Автор багатьох самобутніх художніх творів про часи примусової колективізації, голодомор 1932-1933 та масові репресії в Україні.

Юрій Мушкетик: Творчість Анатолія Дімарова - це окрема сторінка в історії української літератури. Вищим рівнем відзначається епопея "І будуть люди", яку я як тодішній редактор журналу "Дніпро" друкував на його сторінках й за це мав синці разом з Дімаровим. Треба тільки нагадати, що тоді чимало авторів було під пресом критики та ідеологічних органів. Треба сказати, що адепти соціалістичного реалізму не відбили в А. Дімарова бажання писати гостро, писати правду.

Повість "Сповідь стукача" про випадковий роман викладача інституту Віктора, який може поставити крапку на його кар'єрі. Він звертається по допомогу до свого сусіда, співробітника КДБ, той обіцяє допомогти. Дзвінок, якого так чекає Віктор кардинально змінює його життя.
Дімаров Анатолій - Сповідь стукача
Рейтинг: 4.3 (61 голос)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Сповідь стукача онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
5 відгуків:
Написати
 1. Гість Олена
  0
  Відверта й актуальна сповідь.
 2. Гість Анатолій
  0
  Дімаров-це дуже хороший письменник,. 
 3. Гість Олександр
  0
  Геніальний твір.
 4. Iрина
  0
  Генiальний та дуже актуальний твiр. Читайте усi!!! Щоб нiколи не забувати свою iдентичнiсть та те,що натворив союз тепер рашистськоi рассеi.
  СЛАВА УКРАIНI!!!!
 5. Гість Тетяна
  0
  Чудовій твір
  Знаймо ціну своєї мови,свободи!
  Слава Україні!
  Раджу прослухати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com