Аудіокнига Прожити й розповісти - автор Анатолій Дімаров

Слухайте онлайн
Дімаров Анатолій - Прожити й розповісти
Рейтинг:
(23 голоси)
4.8
Рецензія    6   24 178
У мемуарній книзі відомий український письменник Анатолій Дімаров (справжнє прізвище - Гарасюта. Коли родину розкуркулили, батьки задля безпеки дітей розлучилися: мати вказала, що чоловік помер, змінила документи і дала дітям прізвище сільського вчителя Дімарова, який жив одинаком і помер незадовго до розкуркулення Гарасюти). У книзі автор згадує своє дитинство, страшні роки Другої світової війни, коли автора кілька разів мобілізували, працю у повоєнні роки в газеті «Радянська Волинь» (автор правдиво пише, що тоді для місцевого населення "...ми були окупантами"), а також роботу редактором та знайомства з непересічними письменниками того часу.
Слухати аудіокнигу Прожити й розповісти онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
6 відгуків:
  1. Гість_2025_червень
    Цікавезна книга/хроніка життя... Звук нормальний.
  2. Гість Микола
    Це просто якась диверсія - записувати і викладати в такій ганебній якості українські книжки. Для озвучки чомусь беруть пенсіонерів, які нудно начитують текст.
    1. Admin
      Адмін
      Дякуємо за вашу думку. Озвучення цієї книги було зроблене майже 30 років тому, й ми розуміємо, що якість може не відповідати сучасним стандартам. Проте вважаємо, що навіть такий запис — це краще, ніж нічого.

      Наш проєкт є некомерційним і не має фінансування на професійну озвучку. Проте ми завжди відкриті до співпраці. Якщо у вас є бажання підтримати фінансово озвучення твору у кращій якості — ми можемо домовитися з диктором і реалізувати це. Зв’язатися з нами можна за адресою: 4read.org@gmail.com

      Дякуємо, що небайдужі до української культури.
    2. ValeryZ
      Диктор
      Погоджуся з адміном. Дійсно, книга звучить як дуже давня. А оскільки тоді книги такого об'єму зберігали на магнітофонних бобінах, то і швидкість стрічки могли знижувати до мінімуму, щоб вмістити побільше на одну стрічку. Бувало, що дотягували до 2.38 см/сек. А от "хороші" треки на бобінниках могли "літати" на 19 см/сек.
      Це, звісно впливало на якість. Також через старіння носія втрачаються частоти. Ще, налаштування голівок на тому апараті що писав і на тому що програвав могло бути різним, що також впливає на якість програвання. Інколи, пам'ятаю, люди навіть робили собі перезаписи "треків" через пару динамік-мікрофон (але це вже зовсім по бідності, бо хоча б моно-шнур можна було спаяти самому досить за недорого). Пам'ятаю, як я ходив з "моно-калошею" до однокласника в сусіднє село, щоб переписати з бобінника собі "модирнтолкінг" :))))) (От такий я давній дід).
  3. ЦеЯ
    звук дуже поганий...
  4. Гість Любов
    Із цікавістю прослухала спогади земляка Анатолія Дімарова. Вдячна Тамарі Швець за озвучення книги. Та суттєве зауваження: так багато орфоепічних (наголоси) порушень, що аж слух ріже. 
4read.ORG » Українська література » Дімаров Анатолій - Прожити й розповісти