Аудіокнига Брати (Авторські читання) - автор Василь Іванина

Слухайте онлайн
Іванина Василь - Брати (Авторські читання)
Рейтинг:
(28 голосів)
4.5
Рецензія    2   8 061
Сучасний роман Василя Іванини "Брати" розповідає про долю рідних братів – офіцера російської армії, що зухвало порушила суверенітет України, і українця добровольця, котрий став на захист рідної землі.

У романі брати воюють один проти одного. Назар, відомий художник, який пішов на фронт визволяти рідну землю від російських окупантів та Андрій, російський офіцер, якого прислали визволяти Донбас від "укропів та фашистів". Старший брат потрапляє у полон до молодшого. Тут і розгортається основна драма більш як 150-ти сторінкового роману.

"Ця війна ще довго не даватиме нам спокою. Книга не просто писалася, я її пережив, бо вона про те, що нині кожному болить", – зазначає автор.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Брати (Авторські читання) онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
2 відгуки:
  1. Патріот
    Начитка жахлива. Сюжет натягнутий. Багато красномовства старої школи, і стиль такий самий. Ніби радянський письменник про отєчєствєнную войнушку. Не рекомендую геть!!!
  2. Марія Богайчук
    Дякую за актуальний і важливий твір. Давно хотіла його прочитати або почути. Сподобалося прочитання автором, відчувається співпереживання герою, небайдужість до цієї болючої теми - страждання кожного справжнього українця від "братньої" війни.
    Дякую українському радіо за цю можливість.
4read.ORG » Українська література » Іванина Василь - Брати (Авторські читання)