Аудіокнига Забудь-річка (Авторські читання) - автор Брати Капранови

Слухайте онлайн
Брати Капранови - Забудь-річка (Авторські читання)
Рейтинг:
(33 голоси)
4.5
Рецензія    3   17 038
Ідеєю роману брати Капранови завдячують своїм дідам, один з яких червоноармієць, а інший — «ворог народу». Автори багато працювали з історичними джерелами, вивчали спогади бійців УПА, німецької та Червоної армій, в'язнів радянських таборів та дослідження підпільного руху 30-х та 40-х років.

Назва книги походить з української міфології. Забудь-річка в уяві наших предків — ріка, яка тече між «цим» і «тим» світом. І коли душа переходить з одного світу до іншого, вона пролітає над річкою і все забуває. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями у кожній українській родині.

Повну версію книги можна послухати тут

redvid esle

Слухати аудіокнигу Забудь-річка (Авторські читання) онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
3 відгуки:
 1. Гість Юлія
  Книга вразила, чудова мова, стиль, авторське читання просто захоплює! Дякую авторам та чудовому проекту, який зібрав, структурував книги українських письменників й інших, перекладених українською. Рекомендую усім!
 2. Гість Юрій
  Дуже точне визначення трагічної особливости більшости українських сімей: хижацька влада московитів спромоглася спричинити розлом свідомости українців, виривши між поколіннями ту маму забудь-ріку. Розрив поколінь- страшна і до щему сумна реальність українського сьогодення. Німих батьків сліпії діти...
  Від книги я у захваті: цікавий сюжет, майстерно вкраплені у художнє полотно книги історична фактологія і роздуми авторів. І, звичайно, фірмова, вже пізнавана з перших обертонів, капранівська озвучка. Щира дяка!
 3. Старий Юз
  Свiтла пам'ять братовi Дмитровi Капранову!
  Честь та слава!
4read.ORG » Українська література » Брати Капранови - Забудь-річка (Авторські читання)