Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Брати Капранови - Забудь-річка (Авторські читання)

Аудіокнига Забудь-річка (Авторські читання) - автор Брати Капранови

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Ідеєю роману брати Капранови завдячують своїм дідам, один з яких червоноармієць, а інший — «ворог народу». Автори багато працювали з історичними джерелами, вивчали спогади бійців УПА, німецької та Червоної армій, в'язнів радянських таборів та дослідження підпільного руху 30-х та 40-х років.

Назва книги походить з української міфології. Забудь-річка в уяві наших предків — ріка, яка тече між «цим» і «тим» світом. І коли душа переходить з одного світу до іншого, вона пролітає над річкою і все забуває. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями у кожній українській родині.

Повну версію книги можна послухати тут
Брати Капранови - Забудь-річка (Авторські читання)
Рейтинг: 4.5 (28 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Забудь-річка (Авторські читання) онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
2 відгуки:
Написати
 1. Гість Юлія
  0
  Книга вразила, чудова мова, стиль, авторське читання просто захоплює! Дякую авторам та чудовому проекту, який зібрав, структурував книги українських письменників й інших, перекладених українською. Рекомендую усім!
 2. Гість Юрій
  0
  Дуже точне визначення трагічної особливости більшости українських сімей: хижацька влада московитів спромоглася спричинити розлом свідомости українців, виривши між поколіннями ту маму забудь-ріку. Розрив поколінь- страшна і до щему сумна реальність українського сьогодення. Німих батьків сліпії діти...
  Від книги я у захваті: цікавий сюжет, майстерно вкраплені у художнє полотно книги історична фактологія і роздуми авторів. І, звичайно, фірмова, вже пізнавана з перших обертонів, капранівська озвучка. Щира дяка!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org