Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Матіос Марія - Солодка Даруся

Аудіокнига Солодка Даруся - автор Марія Матіос

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Це - українська історія 30-х - 70-х років минулого століття в її буковинському і галицькому ареалах. І, як завжди, - майже хірургічне проникнення у психологію і дії персонажів. "Драма на три життя", як визначила жанр "Солодкої Дарусі" сама письменниця, - моральне застереження-забобон про те, що історія і кожна окрема людина за всіх часів і режимів пов'язані однією пуповиною, а гріх і його спокута - явища майже осяжні, матеріальні. Це вражаюча, приголомшлива розповідь про безпощадні жорна історії, невитравлюване людське зло і незнищенне добро водночас, про природну толерантність людей різної крові і націй у часи історичних катаклізмів та про незбагненні пристрасті маленького людського серця.
Матіос Марія - Солодка Даруся
Рейтинг: 4.4 (55 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Солодка Даруся онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
10 відгуків:
Написати
 1. Алла Михайлівна
  0
  Пише, як дише. За останній час нічого кращого не читала. Слава Марії! Слава Україні!

  Ще й дівчина класно читає, хіба зробила кілька помилок у наголосах, голос ласкавий. 
  1. Ганна
   0
   У якому місці вона класно читає?
 2. Іванович
  0
  Диктор якесь дитя ! Потрібно повчитись диктувати!
 3. Гість Анна
  0
  Книжка - затягнула одразу. Написана такою яскравою, живою мовою. Так чітко і явно передані емоційні образи. Наче фільм подивилась.
  А от по читцю двояке враження ) З одного боку - дуже велика дяка за роботу! Голос приємний, чутно, що мова - рідна, навіть в діалекті. Але непрофесійність засмучує - то телефон дзвенить, то несподівано незнайоме слово обурює людину ))) 
  Особисто в мене роздратування не викликало, бо сама книжка забирає на себе всю увагу. Навіть цікаво сприймається - наче хтось поруч сидить і читає тобі )
  Однак, як прихильниці аудіочитання, трошки шкода, що такого рівня твір не спромоглись і начитати так само геніально )
  До прослуховування дуже рекомендую ))
 4. Олена Nyvka
  0
  Дивовижне враження від твору! Справді талановито все - і соковита мова, і ніби уривчаста, але насправді така логічна канва тексту, і такі опуклі, виразні постаті героїв. Нічого зайвого, жодних довгих описів, надокучливих розумуввнь, манірного філософствуввння - і така глибина роздумів й широта опису! 
  А от озвучування... Уже не вперше на цьому сайті стикаюся із ситуацією, коли за читання творів найвищого ґатунку беруться дилетанти. І біда не стільки у відсутності професійності й досвіду, як у тому, що немає навіть зеленого уявлення, що до прилюдного читання треба ГОТУВАТИСЯ
  Шановні адміни, не знаю, за яким принципом ви відбираєте виконавців, але це щира неповага до авторів - псувати, м'яко кажучи, їхні тексти недолугим виконанням. І питання грошей, оплати до цього не має жодного стосунку: сотні аматорів відгукнуться й прочитають ЯКІСНО твори улюблених письменників, якщо дати їм таку можливість. Якось більш відповідально треба ставитися до своєї справи тим, хто організовує таку важливу роботу. Диявол, як кажуть, ховається в деталях. А перекручені слова, неправильні наголоси, технічні проблеми зі звуком тощо - це саме та крапелька дьогтю, яка псує насолоду, і від "Солодкої Дарусі" теж, на жаль. 
  Рекомендую слухати всім, але набратися терпіння)) 
 5. Гість Поліна
  0
  Просто не розумію, як так можна жахливо начитувати цю Книгу, просто катування вух, книга прекрасна, але дикторці треба навчитися читати 
 6. Гість Тетяна
  0
  Озвучка зіпсувала враження від книги. Перекручені слова, неправильні наголоси, якісь телефонні дзвінки під час читання. Це як мінімум непрофесійно. Шкода...
 7. Marina
  0
  Мимоволі проводжу паралель із сьогоденням. Хай згинуть всі окупанти, а українцям нарешті всміхнеться доля, шоб мали змогу розвивати свою державу, добра наживати.
 8. Гість Галина
  0
  Книга гарна,але дикторка ставить неправильні наголоси,що дуже псує враження.
 9. Ганна
  0
  Враження, що дикторка складає в школі техніку читання. Більш жахливого озвучення я ще не чула, багатьом звичайним словам дивується так, наче чує їх уперше, ніби вчора приїхала з Азербайджану й намагається вивчити мову. Мимоволі виникло питання, чи точно вона в Україні живе. Якби не західний акцент, то засумнівалась би.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org