Аудіокнига Солодка Даруся - автор Марія Матіос

Слухайте онлайн
Матіос Марія - Солодка Даруся
Рейтинг:
(66 голосів)
4.5
Рецензія    14   54 761
Це - українська історія 30-х - 70-х років минулого століття в її буковинському і галицькому ареалах. І, як завжди, - майже хірургічне проникнення у психологію і дії персонажів. "Драма на три життя", як визначила жанр "Солодкої Дарусі" сама письменниця, - моральне застереження-забобон про те, що історія і кожна окрема людина за всіх часів і режимів пов'язані однією пуповиною, а гріх і його спокута - явища майже осяжні, матеріальні. Це вражаюча, приголомшлива розповідь про безпощадні жорна історії, невитравлюване людське зло і незнищенне добро водночас, про природну толерантність людей різної крові і націй у часи історичних катаклізмів та про незбагненні пристрасті маленького людського серця.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Солодка Даруся онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
14 відгуків:
 1. Алла Михайлівна
  Пише, як дише. За останній час нічого кращого не читала. Слава Марії! Слава Україні!

  Ще й дівчина класно читає, хіба зробила кілька помилок у наголосах, голос ласкавий. 
  1. Ганна
   У якому місці вона класно читає?
   1. Гість Петро
    Таких місць просто немає
 2. Іванович
  Диктор якесь дитя ! Потрібно повчитись диктувати!
 3. Гість Анна
  Книжка - затягнула одразу. Написана такою яскравою, живою мовою. Так чітко і явно передані емоційні образи. Наче фільм подивилась.
  А от по читцю двояке враження ) З одного боку - дуже велика дяка за роботу! Голос приємний, чутно, що мова - рідна, навіть в діалекті. Але непрофесійність засмучує - то телефон дзвенить, то несподівано незнайоме слово обурює людину ))) 
  Особисто в мене роздратування не викликало, бо сама книжка забирає на себе всю увагу. Навіть цікаво сприймається - наче хтось поруч сидить і читає тобі )
  Однак, як прихильниці аудіочитання, трошки шкода, що такого рівня твір не спромоглись і начитати так само геніально )
  До прослуховування дуже рекомендую ))
 4. Олена Nyvka
  Дивовижне враження від твору! Справді талановито все - і соковита мова, і ніби уривчаста, але насправді така логічна канва тексту, і такі опуклі, виразні постаті героїв. Нічого зайвого, жодних довгих описів, надокучливих розумуввнь, манірного філософствуввння - і така глибина роздумів й широта опису! 
  А от озвучування... Уже не вперше на цьому сайті стикаюся із ситуацією, коли за читання творів найвищого ґатунку беруться дилетанти. І біда не стільки у відсутності професійності й досвіду, як у тому, що немає навіть зеленого уявлення, що до прилюдного читання треба ГОТУВАТИСЯ
  Шановні адміни, не знаю, за яким принципом ви відбираєте виконавців, але це щира неповага до авторів - псувати, м'яко кажучи, їхні тексти недолугим виконанням. І питання грошей, оплати до цього не має жодного стосунку: сотні аматорів відгукнуться й прочитають ЯКІСНО твори улюблених письменників, якщо дати їм таку можливість. Якось більш відповідально треба ставитися до своєї справи тим, хто організовує таку важливу роботу. Диявол, як кажуть, ховається в деталях. А перекручені слова, неправильні наголоси, технічні проблеми зі звуком тощо - це саме та крапелька дьогтю, яка псує насолоду, і від "Солодкої Дарусі" теж, на жаль. 
  Рекомендую слухати всім, але набратися терпіння)) 
 5. Гість Поліна
  Просто не розумію, як так можна жахливо начитувати цю Книгу, просто катування вух, книга прекрасна, але дикторці треба навчитися читати 
 6. Гість Тетяна
  Озвучка зіпсувала враження від книги. Перекручені слова, неправильні наголоси, якісь телефонні дзвінки під час читання. Це як мінімум непрофесійно. Шкода...
 7. Marina
  Мимоволі проводжу паралель із сьогоденням. Хай згинуть всі окупанти, а українцям нарешті всміхнеться доля, шоб мали змогу розвивати свою державу, добра наживати.
 8. Гість Галина
  Книга гарна,але дикторка ставить неправильні наголоси,що дуже псує враження.
 9. Ганна
  Враження, що дикторка складає в школі техніку читання. Більш жахливого озвучення я ще не чула, багатьом звичайним словам дивується так, наче чує їх уперше, ніби вчора приїхала з Азербайджану й намагається вивчити мову. Мимоволі виникло питання, чи точно вона в Україні живе. Якби не західний акцент, то засумнівалась би.
 10. Гість ПЕТРО
  Прекрасний твір написаний живою, колоритною мовою Карпат. Велика подяка авторці книги.
  Одна проблема - це з людиною яка озвучила цей твір бо не знає де класти наголос, читає монотонно ніби якусь статтю в газеті.
  Якби на її місці була Галина Довгозвяга або Галина Шумська це був би шедевр.
 11. Гість Петро
  Це не читання а знущання над твором І над його автором. Таке враження що читає учениця восьмого класу яка вчиться на трійки.
 12. Гість Олена
  Те, як відбиралася і викладалася в школі українська література - відвернуло від неї на довгі роки не тільки мене. Намагалась силою заставити себе читати все, що публікувалося українською - хотілося знайти щось справжнє, а не тексти, не паразитування на заумствах чи потоках свідомості, а те, що зачепило б, від чого силувалася б відірватися. Знайшла. Ліна Костенко, Марія Матіос - ось вони, діаманти в тонах породи. Так володіти СЛОВОМ можуть тільки генії. І поганенька начитка не зіпсувала основного: книга давно закінчилась, а я подумки повертаюсь до неї знову і знову; персонажі "Нації" стали живими людьми. Прийде час, книгу переозвучать і вона увійде в золотий фонд України.
4read.ORG » Українська література » Матіос Марія - Солодка Даруся