Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Пиркало Світлана - Зелена Маргарита

Аудіокнига Зелена Маргарита - автор Світлана Пиркало

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Перше, напевне, що впадає в очі під час читання „Зеленої Маргарити” – це щирість (бодай дуже гарно вдавана), з якою написаний твір. Адже це не якась об’єктивно корисна історія, логічно вибудувана, та ще й з якоюсь моралістичною кінцівкою, а лише опис певного уривку з життя головної героїні, шматки її думок впереміш з її ж статтями. А загалом – дотепно, іронічно й ненав’язливо авторка ніби припіднімає завісу над внутрішнім життям жінки. І ось тут ми (тобто жінки) надибуємо наші щоденні проблеми: стосунки з чоловіками у найбуденніших ситуаціях, особисте самоствердження за допомогою автотренінгу, проблема „що вдягти” при повнюському гардеробі, „щомісячні гості”, роздуми над собою та сутністю жінки, прагнення затишку. Можна сказати, що письмо Світлани Пиркало жіноче хоча би в силу того, що воно показує жінку зсередини, чого чоловікам ніколи не вдасться зробити автентично. Але воно також жіноче і тому, що, за словами Хелен Сіксус, „Her flesh speaks true”: саме тілом, а не розумом написана „Зелена Маргарита”, тому що все у творі ніби побачено крізь призму тіла, в тій чи іншій мірі дотичне до нього, пропущено через відчуття без жодної метафізики. І саме ці відчуття, а не якісь логічні висновки тут мають ціну
Пиркало Світлана - Зелена Маргарита
Рейтинг: 4.5 (14 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Зелена Маргарита онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
 1. Олена Nyvka
  0
  Три зірочки. Дві з них - неперевершеній Галині Шумській. 
  Не моє. І оригінальний стиль, і соковита мова, і легка іронія - усе тут є, а не зачіпає. Так, є такі жінки. І ще більше тих, кому цікаві такі жінки. І це трохи сумно. Нічого там "привідкривати", як написано в рецензії, немає там жодних завіс і таємниць, просто самозамилування й претензія на унікальність, нічим не виправдана.
  Не ототожнюю героїню й авторку, але талант Світлани Пиркало вартий кращого застосування. 
  Це суто моє, жіноче враження, без узагальнень)) 

Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com