Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Веретенников Віктор - Запороги

Аудіокнига Запороги - автор Віктор Веретенников

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Книга, в якій автор проводить паралелі між сучасною Україною та політичною ситуацією в період Руїни. З перших сторінок ми потрапляємо у вир подій, що крок за кроком веде нас до кульмінації…
Сам автор про вибір головного героя роману зазначив, що: «до Сірка можна ставитися по-різному. У моїх творах немає героїв ідеальних. Але всі вони — дуже сильні особистості, здатні на рішучі нестандартні вчинки. Того-таки Сірка цар заслав у Сибір. Але він не зламався. І цар на прохання українського козацтва мусив його повернути. З усіх полковників, котрі були присутні на Переяславській раді, тільки він та Іван Богун не підписали угоду. Тобто людина мала позицію й не боялася її відстоювати».
Що ж, я з цим твердженням цілком згодна, принаймні, як на мене - автору вдалось окреслити чіткий багатогранний образ головного героя. А яке враження справив образ Івана Сірка в «Запорогах» на тебе, дорогий слухачу?
Веретенников Віктор - Запороги
Рейтинг: 4.4 (15 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Запороги онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
4 відгуки:
Написати
 1. Имир
  0
  "Івана Сірка  "-москальський підлабузник,крім того ставив особисте вище за державне(не тільки не допоміг Виговському ,а вдарив йому в спину),як і польский зрадник хмельницкий
  1. Іnes
   0
   Не зрозуміла вашого коменту
  2. Хатабич
   0
   Доброго дня, то бачу ви пане жили в ті часи ? І знаєте про Сірка все ?
 2. Серж Клачук
  79
  Те відчуття, коли мешкаєш у місцевості, про яку тут згадують!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org