Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Світова література » Арендт Ганна - Банальність зла

Аудіокнига Банальність зла - автор Ганна Арендт

Слухайте онлайн!
Рецензія:
У своїй книжці "Банальність зла" Ганна Арендт стверджує, що зло не є результатом злочинних намірів чи психічних відхилень, а скоріше є результатом банальної бюрократії та підкорення владі. Вона розглядає процес суду над Адольфом Айхманом, колишнім офіцером СС, який був відповідальним за вбивство мільйонів євреїв під час Голокосту. Арендт стверджує, що Айхман не був маніакальним садистом, а скоріше був звичайним бюрократом, який просто виконував свої обов'язки. Вона вважає, що Айхман був не здатний зрозуміти масштаби злочину, який він скоїв. У нашому компендіумі книги "Банальність зла" ми пропонуємо вам коротке викладення основних ідей книги, які допоможуть вам краще зрозуміти їх.

Ютуб канал диктора


Подякувати диктору за озвучку:
PayPal: moskalenko1976@gmail.com
Приват: 5363542018454976
Арендт Ганна - Банальність зла
Рейтинг: 3.5 (11 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Банальність зла онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. udi-udi
    8
    Ця аудіокнига не повна, тут лише вступ. А власне книга , насправді, важлива , а не просто цікава. Бо це збірка статей, що добре показує як найстрашніше і наймаасштабніше зло роблять звичайні люди, що по своїй дурості, бажанні карєри, або покірності, стають частиною кровожерливих державних систем і виконують будь-які накази згори. Все ж таки в танках сидів не сам Гітрер , а на гачки в розстрільних командах теж тиснули власне німці.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org