Аудіокнига Він і Вона - автор Ольга Кобилянська

Слухайте онлайн
Кобилянська Ольга - Він і Вона
Рейтинг:
(67 голосів)
4.5
Рецензія    8   16 081
Вона була, вона була, там була! Herr Gott! Ах, як вона подобалася мені, та й яка вона!.. Коли я її побачив, стояла між бабським гуртом в салоні, затиснена майже в кут, і мовчала. Виглядала так гарно і велично в темнім строю і гладко зачесанім волоссі, без тих звичайних Ропу-френдзлів на чолі. А її очі, о милий боже, що в неї за очі! З-під велону не бачив я їх досі добре. З її білого личка сяють вони вогким блиском, темно-сині вони, а голос її, а голос її, о! він не з тих срібних дзвінких etc. голосів; у неї милий голос, м'який і гласкав, мов оксамит, мою душу; я відчував його фізичне враження...

redvid esle

Слухати аудіокнигу Він і Вона онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
8 відгуків:
 1. Світлана
  Скільки чуттєвості і глибини у повісті, а також прекрасна акторська гра.

 2. Гість Наталія
  Дуже проникливо і чуттєво. Вдячна за почуття теплоти і ніжності, який залишився. Браво акторам!
 3. Світлана
  Я вражена!!! Таку літературу люблю. Хочеться прочитати всю Кобилянську. На жаль, в радянські часи нас не зацікавлювали такими творами. Вся українська література, яку ми вчили в школі, це про важке життя селян. А тут зовсім інший світ. Світ любові, віри, надії. 
 4. Олена
  Чудовий, проникливий і тонкий твір. Дякую акторам, дуже гарне озвучення! 

 5. Тетяна
  Сиджу, заслухана, і посміхаюся, щасливо.. Як же чуттєво, як прекрасно. Дякую... Окрема шана генію Кобилянської - одна з улюблених моїх наших авторок!!! А ще - акторам, ви прекрасні! Цей коротенький твір - ціле життя, справжнє! Всім раджу!
 6. Серж Клачук
  Здається раніше десь чув це аудіооповідання. Озвучення просто фантастичне! Нажаль поки що, серед української літератури мало такої високої якості озвучення !😞 Побільше б!😉👍💙💛
 7. Inna Savelieva
  Так чуттєво, ніжно, по справжньому… Кобилянська стає для мене однією з най улюбленіших українських письменниць.
 8. Гість Катерина
  Озвучення дійсно фантастичне, але сам текст не для мене. Стільки багато "хто, що собі надумав", а дій нема. Кидаю на половині.
4read.ORG » Українська література » Кобилянська Ольга - Він і Вона