Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Світова література » Трістан Фредерік - Заблудлі душі

Аудіокнига Заблудлі душі - автор Фредерік Трістан

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Роман одного з найвідоміших сучасних французьких письменників, професора палеохристиянської іконології Фредеріка Тристана «Заблудлі душі», відзначений Ґонкурівською премією за 1983 рік, здобув широке визнання не тільки у Франції, а й у багатьох країнах Європи.

У центрі роману письменник, і вся дія відбувається довкола письменницьких проблем. 30-ті роки в Англії, багатий спадкоємець, обдарований письменник, сповнений, однак, комплексів і неспроможний на активну дію, навіть на пошуки видавця для своїх творів, випадково зустрічає протагоніста на ім'я Варлет, який втілює в собі саме ті риси, яких бракує оповідачеві.

Винятково освічений Варлет веде життя пустоцвіта й пропонує оповідачеві взяти на себе видання написаних творів під власним іменем. Оповідач отримуватиме гроші, а слава письменника лишиться Варлетові.

У такий спосіб Варлет робить своє життя наповненим. Його енергія і шарм розкривають йому двері у видавництвах, виходить роман за романом, що приносять «автору» Нобелівську премію. Варлет видає ці романи під псевдонімом Гілберт Кейт Честерф і стає всесвітньо знаменитим письменником.

Легковажність й умовність його моралі призводить до трагічних колізій.
Трістан Фредерік - Заблудлі душі
Рейтинг: 4.1 (19 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Заблудлі душі онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. Sergo
    0
    Пробігають російкі слова!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org