Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Світова література » Аберкромбі Джо - Раніше, ніж їх повісять

Аудіокнига Раніше, ніж їх повісять - автор Джо Аберкромбі

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Він пробачить своїм ворогам. Після їхньої смерті… У Міддерланді настали темні часи. Триває війна між Союзом і королем-самозванцем Бетодом. Інквізитор Ґлокта отримує наказ за будь-яку ціну зберегти місто Дагоску та відтермінувати падіння анклаву. Але це майже неможливо. Перший з-поміж магів Баяз разом з воїном Лоґеном Дев’ятипалим вирушає на край світу. Ця подорож — самогубство. Адже Баяз хоче знайти сховану там магічну зброю, що здатна зупинити будь-кого. Світ опиняється на межі. І не вгадати, у який бік хитнеться маятник долі. Тоді, коли здавалося, що вже достеменно відомо, хто ворог, фортуна вдається до злої гри. І з’являються ті, на кого не чекав ніхто, — пожирачі, моторошні творіння похмурого пророка Калула…

Всі книги серії "Перший закон"

1. На лезі клинка
2. Раніше, ніж їх повісять
3. Останній аргумент королів
Аберкромбі Джо - Раніше, ніж їх повісять
Рейтинг: 4.8 (26 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Раніше, ніж їх повісять онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. OriGami88
  2
  Просто тому, що це найкраще що поки що Джо написав. Друга трилогія, дякую, але ні. Тягнемо гуму бо, мабуть, видавництво хоче другого Корі (Експансія, до речі, теж убер затягнутий цикл, тупо серіал, а не книга, бо розповісти історію світу і протомолекули було можна максимум у 5 книжках, а краще в трьох) Добре, звісно ж і Герої. Герої це прекрасно. Горст максимально цікавий персонаж. У мене все. Дослухаю згодом, до Pik CAH4E3 питань жодних, читає добре.
 2. Lewue
  1
  Дуже Вам дякую за прекрасну роботу! З нетерпінням чекаю продовження!
 3. Гість Аннушка
  0
  Хочу, хочу, хочу продовження. Дякую за прекрасну озвучку. З нетерпінням очікую продовження.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com