Аудіокнига Серця в Атлантиді - автор Стівен Кінг

Слухайте онлайн
Кінг Стівен - Серця в Атлантиді
Рейтинг:
(122 голоси)
4.6
Рецензія    14   142 798
«Серця в Атлантиді» – п’ять повістей під однією обкладинкою, такі різні на перший погляд, але все ж наскрізно пронизані однією темою.
Що спільного в маленького хлопчика, який уперше побачив неприховане, абсолютне зло; у студента-картяра, який висить на волосині від відрахування з коледжу; у сліпого жебрака на вулиці; у хлопця, що бачить примар? Повірте, спільне є, і це зовсім не війна!

Буває так, що те, що відбувається в дитинстві, у найнеочікуванішу мить відлунюється в майбутньому в житті – саме це відбувається з героями збірки «Серця в Атлантиді». Та й сама назва несе в собі неабияку метафоричність – адже саме покоління шістдесятих, з гаслами про мир та загибеллю тисяч людей у В’єтнамі, втратило щось таке, чого так і не здобуло. Та чи могло здобути?..

«Серця в Атлантиді» сподобаються тим, хто любить читати про хитросплетіння людських доль.
Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114402241465
Приват: 4149629331711077

redvid esle

Слухати аудіокнигу Серця в Атлантиді онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
14 відгуків:
 1. Іван
  Тільки почав слухати книгу. Поки що, все подобається. Озвучка на дуже хорошому рівні. 
 2. Гість Богдан
  Спочатку слабо емоційний диктор трохи дратував, але я прослухав перші 10 частин, і тепер це мій новий голос Кінга. Серйозно. Дуже якісна і більше того неймовріно влучна в Кінговські атмосфери озвучка. Поки прослухав тільки першу повість. Дуже потужне враження. У мене все тремитить від усвідомлення, що далі ще залишось цілих чотири штуки. Сподіваюсь диктор буде озвучувати більше Кінга!
 3. Гість Уляна
  Я тепер обожнюю начитку Євгена Перепелиці 🥰, і схоже завдяки йому і Кінга... Послухала все, що він начитав з Кінга і інші голоса тепер погано сприймаються 😔, Євгене, дякую за працю!
  1. Євген Перепелиця
   Диктор
   Дякую. Все заради вашого задоволення :)
 4. Шило Таня
  Супер сподобалось все і переклад,і голос 
 5. Гість Ігор
  Тут що дві книжки?
  1. Luarvick
   Диктор
   Якщо точно, то чотири
 6. Павло
  Ніачом. Де хоч одне закінчення???
 7. Лія
  Стівен Кінг неперевершений, як і Євген Перепелиця. Дякую, не уявляю своїх вечорів без Вашого читання рідною мовою. Перехід на неї був би важчим. Дякую!!!!
 8. Гість Тетяна
  Дякую. Даже способалось. Під враженням.
 9. Руслан Швець
  Класна книжка!
 10. Гість Юрій
  Декілька років тому я вже слухав цю книгу. Дуже сподобалось. Але зараз, коли дослухав останні рядки вдруге враження набагато глибші. Чудовий твір. Практично як і всі написані Стівеном Кінгом. Озвучка теж дуже до душі. Дякую.
 11. Alice_aka_Fox
  Понравился сборник. 1 и 2 повести зацепили больше. Первая вообще крутая, тонкая грань между обычным и тайным, снова Кинг заманивает нас в Тёмную башню и отлично передан характер ребёнка, стоящего на пороге взросления. Круто.
  Отличная работа Євгена Перепелиці, прекрасно сочетается с произведениями Кинга.
 12. Аза
  1. Надшикарний голос. Тільки з-за Є.Перепелиці почала слухати ще одну книжку Кінга.
  2. Зрозуміла, що куди б я не тікала з 1995, коли вперше прочитала його книгу (Кладбище домашних любимцев), так він і зостається одним з Найкращих Письменників в Світі.
  3. До останнього чекала, коли автор скаже спасібочки Едгару По за ідею з перевдяганням пана в попрошайку.
  4. Хотілося б, щоб Є.Перепелиця озвучив геть усі мої любимі книжки (від Незнайка, до Дж. Хєллєра й Ніла Стівенсона), бо Пікнік, Експансія і Баклі ВЖЕ!!!
  5. Дай Боже щастя, сил та грошей всім, хто робить цей проект, від авторів ідеї до слухачів з грошима!
4read.ORG » Світова література » Кінг Стівен - Серця в Атлантиді