Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Зарубіжна література » Кінг Стівен - 11.22.63

Аудіокнига 11.22.63 - автор Стівен Кінг

Слухайте онлайн!
Рецензія:
«11/22/63» — науково-фантастичний роман бестселер Стівена Кінга.

35-річний Джейк Еппінг, що викладає англійську мову в школі Лісбон Фоллс, штату Мен, підробляє, займаючись з дорослими. До Джейка потрапляє есе одного з учнів - жахлива, несамовита історія, написана від першої особи, про ніч, що сталася п'ятдесят років тому, коли батько Гаррі Даннінга, прийшовши додому, молотком убив його матір, брата і сестру. Незабаром після цього друг Джейка, Ел, що управляє місцевою закусочною, відкриває йому секрет: в його коморі знаходяться двері в 1958 рік. Він вирушає з Джейком у божевільну, але здійсниму місію, мета якої запобігти замаху на Кенеді. З цього часу для Джейка починається нове життя під ім'ям Джорджа Емберсона у його новому світі з Елвісом і президентом Кенеді, з неспокійним одинаком Лі Харві Освальдом та іншими.
Кінг Стівен - 11.22.63
Рейтинг: 4.6 (50 голосів)
Слухати аудіокнигу 11.22.63 онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
14 відгуків:
Написати
 1. Гість Іван
  0
  Гарно озвучено. Дуже вдячний за вашу клопітку працю. 
 2. Mo
  0
  Чудова, якісна озвучка, велике дякую. Не люблю Кінга, але слухати Євгена - одне задоволення. Дуже чекаю на нові книжки з українською озвучкою від нього. 
  1. Luarvick
   3
   Мерсі б'єн.
   Я сам Кінга не дуже люблю, єсічесно Але тут переклад підкупив, багато красивих слів, які вперше зустрічаю
 3. Google
  0
  Дуже круто!👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  Дякую за якісний український переклад!
 4. Гість Ірина
  0
  Ох, як цікаво слухати яскравий голос Євгена... перед очима промайнуло дуже багато барвистих картинок з книги Кінга. Успіху вам! Чекатиму нових книг.
  1. Luarvick
   3
   Дякую. Нові книжки, звісно, будуть
 5. Гість Дмитро
  0
  Дуже вдячний за  переклад!!!
 6. Уршуля Мустерман
  1
  Євгене, захоплена вашим голосом! Мені дуже не часто буває комфортно слухати аудіокниги, бо далеко не всі голоси сприймаю. 
  Озвучено ідеально:) Уклінно вам дякую! 
  1. Luarvick
   3
   Дякую, приємно :)
   * потупив очі й колупає пічку [насправді – ніт]
 7. Мо
  0
  Нарешті дослухала книгу. Десь починаючи з другої третини автор починає розтягувати, наче і додає цікавих та/чи емоційних історій, але загалом починаєш розуміти, що кінцівка ще не скоро, і на головне питання відповідь дадуть через ну дуже багато годин. Загалом описано добре, у персонажів віриш, у мотивацію головного героя - більш-менш, а опірність минулого з якогось момента починає здаватися просто штучними палицями у колесах головного героя, бо щось те минуле опираться слабко та якось ніяк. Загалом враження від книги - десь на 46 зі 100. Знову ж-таки, дякую Євгенові, завдяки Вам я змогла дослухати до кінця. Якби читала паперову - скоріш за все закинула б.
 8. Гість Сергій
  0
  Схоже, "дідусь" Кінг давно усвідомив, що гроші можна заробляти не лише на книжках, а ще й на їх екранізації. Вся книга виглядає максимально адаптованою для подальшої появи у вигляді серіалу. Багато діалогів, купа пояснень і подробиць. Завдяки голосу Євгена складається враження, що Нетфлікс транслює цей серіал тобі просто в голову.
 9. Вадім
  0
  Озвучка суперова. І книга теж. 
  Дякую. 
 10. Гість Василь
  0
  Мені дуже сподобалося !
 11. Сергій Токар
  0
  Авжеж існують непорушні речі, як то голос  або ж  вдача читця, тут нічого не вдієш-маєш або прийняти це, або пройти мимо цього. Та нехтування автором правил ортоепії мови, якою він орудує неабияк знецінює цілу справу .
  https://youtu.be/dUrx793sn2I
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org