Laura
Laura
Яка чудова книга! Написана на початку 21 століття, але таке враження, що про сьогодення... Щира подяка автору Галині Марчук, Таїсіі Дружинович за те, що його прочитала та сайту, що розмістив тут цей незвичайний твір! Дуже рекомендую!
Чернобиль☣️☢️😈
Чернобиль☣️☢️😈
👍🇺🇦👍🇺🇦💛💙💚 клас
🕶️
Гість Євген
Гість Євген
Як на мене, то не дуже цікава розповідь.
Хоча автор читає гарно
Антон Пальчик
Антон Пальчик
Iove 📜♥️♥️♥️
Nastya👁️🫦👁️
Nastya👁️🫦👁️
Казка топ озвучка топ🫵🏻🫵🏻🫵🏻🫵🏻 хто не вірить тому в лоб 🤌🏻🤌🏻🤌🏻🤌🏻
Рр
Рр
Таке враження, що авторка забула, про що писала в попередній книзі. Бо вік героїв та деяка хронологія не співпадають з хронологією першої частини.
Гість Світлана
Гість Світлана
Так книга дуже цікава і читка на рівні, як би ще не ці повтори- було б зовсім добре.
Гість настя
Гість настя
гарна казка
мені сподобалося, дякую всім за працю!
"про духовне зростання радянської людини - будівника нового соціалістичного суспільства"

схоже адмінка взагалі головою їбобо, яке, чиє зростання, Ви шо мелете? Таким взагалі вже має СБУ займатись! Адмінам цим аби реклами наліпить на весь сайт, а що там розміщують за матеріали, до десята справа, так?
Гість Тетяна
Гість Тетяна
Нічого нечутно, дуже шкода 😢
Гість Вікторія
Гість Вікторія
Дякую за Вашу працю! Чудова вимова
Аня видрина
Аня видрина
Привіт всім українцям та нашим воїнам!♥️♥️♥️💋
Гість Тетяна
Гість Тетяна
Книга не проста, Але захоплююча. Автор на висоті. Озвучка неперевершена - дякую.
Гість Лариса
Гість Лариса
Не знаю, зможу дослухати цю дурість до кінця, чи ні, здається, що ні. Принаймні зараз хочу послухати, дійсно, гарну книгу, а ні це нещастя. Те, що читати твори цього автора не буду - 100%. Вибачте, якщо комусь таке подобається. На мій погляд, компот з поганеньких книг про гангстерів та пострадянської "Бригади".
Неочікуваний кінець.. і який саме цікаве... Це щось нове в моєму житті, не знаю чи від цього відгуку буде користь комусь і все ж це твір і в виконанні автора. неоціненна вдячність.
Таша
Таша
Я влаштую паті на честь виходу восьмої частини😁
Гість Олена
Гість Олена
Книга не сподобалася, озвучка нормальна
Чудесно прочитано! Чудесна книга
Гість Віталій
Гість Віталій
Героям Слава!
Sergii Pungovskyi
Слухач
Дякую читач читає гарно але потрібно щось зробити щоб було голосніше , занадто тихо
Богдан Лесів
Богдан Лесів
Якщо ви слухаєтет або читаєте Канту, при тому все розумієте, то ви дуже осаідчена, розумніша за більшість, людина.
Чи є тут ті хто слухає книгу та все розуміє? Будь ласка відізвіться, мені цікаво с такими поговорити
Гість Анна
Гість Анна
Найкраща озвучка українською, яку я змогла знайти. Рай для вух. Хочу послухати так всі 7 книг
Помітку зробила щоб прослухати , але не наважуюсь для мене це тяжко.
Дивилась фільм багато емоцій і переживань після кінострічки багато роздумів .
Гість Євген
Гість Євген
Як на мене, то таке собі, на 3+
Ricos
Ricos
Гарна начитка
Гість Софія
Гість Софія
Класна книга і озвучка
Мені сподобалося) Дякую))
Гість Ярослав
Гість Ярослав
Дивне закінчення книги. Я напевно неуважно слухав, але мені здалось , що історія не закінчена. Мусів 2 рази прослухати останню главу, але залишився під тим самим враженням. Може є 2 том?
Дякую вам за коментар. Це мотивує продовжувати.
4read.ORG » Коментарі » Сторінка 766