Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Барка Василь - Жовтий князь

Аудіокнига Жовтий князь - автор Василь Барка

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Це перший в українській літературі великий прозовий твір, присвячений національній трагедії України - страшному голодомору 1932-1933 років, що забрав життя мільйонів людей. Письменник створює символічний образ Жовтого князя, демона зла, який несе з собою лише руйнування, спустошення, муки і смерть."
Барка Василь - Жовтий князь
Рейтинг: 4.5 (60 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Жовтий князь онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
4 відгуки:
Написати
 1. Євгеній
  0
  Страшний був час. Дивує, що й досі багато хто славлять отого нелюда Сталіна.
 2. Гість Alla
  0
  І знову настали часи, коли кривава московія зажадала смерті України, розпочала війну проти вільного українського народу. Нищить міста і села, жорстоко вбиває українців: чоловіків, жінок і дітей. Нам треба вистояти і перемогти кривавого диявола путіна та його військо. СВОБОДУ УКРАЇНІ! FREEDOM FOR UKRAINE! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 3. Наталія
  0
  І повість Василя Барки «Жовтий князь» і фільм за її мотивами "Голод-33" має прочитати й переглянути кожен українець!
 4. Гість Світлана
  0
  Неймовірна книга, яка описує трагедію нашого народу, трагедію України. Дуже важка. І ще важча тим, що написана на реальних подіях. Згадую історії покійних дідуся та бабусі, які пережили Голодомор будучи дітками і їхні історії були аналогічні описаним у книзі. Кожен українець повинен обов'язково прочитати "Жовтий князь", тим паче зараз, коли у 21ст. знову відбувається геноцид нашого народу клятою руснею. Це потрібно пам'ятати, щоб не дай Боже, одного дня знову не забути.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org