Аудіокнига Жовтий князь - автор Василь Барка

Слухайте онлайн
Барка Василь - Жовтий князь
Рейтинг:
(71 голос)
4.5
Рецензія:
Це перший в українській літературі великий прозовий твір, присвячений національній трагедії України - страшному голодомору 1932-1933 років, що забрав життя мільйонів людей. Письменник створює символічний образ Жовтого князя, демона зла, який несе з собою лише руйнування, спустошення, муки і смерть."

redvid esle

Слухати аудіокнигу Жовтий князь онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
4 відгуки:
 1. Євгеній
  Страшний був час. Дивує, що й досі багато хто славлять отого нелюда Сталіна.
 2. Гість Alla
  І знову настали часи, коли кривава московія зажадала смерті України, розпочала війну проти вільного українського народу. Нищить міста і села, жорстоко вбиває українців: чоловіків, жінок і дітей. Нам треба вистояти і перемогти кривавого диявола путіна та його військо. СВОБОДУ УКРАЇНІ! FREEDOM FOR UKRAINE! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 3. Наталія
  І повість Василя Барки «Жовтий князь» і фільм за її мотивами "Голод-33" має прочитати й переглянути кожен українець!
 4. Гість Світлана
  Неймовірна книга, яка описує трагедію нашого народу, трагедію України. Дуже важка. І ще важча тим, що написана на реальних подіях. Згадую історії покійних дідуся та бабусі, які пережили Голодомор будучи дітками і їхні історії були аналогічні описаним у книзі. Кожен українець повинен обов'язково прочитати "Жовтий князь", тим паче зараз, коли у 21ст. знову відбувається геноцид нашого народу клятою руснею. Це потрібно пам'ятати, щоб не дай Боже, одного дня знову не забути.
4read.ORG » Українська література » Барка Василь - Жовтий князь