Аудіокнига Українська церква - автор Іван Огієнко

Слухайте онлайн
Огієнко Іван - Українська церква
Рейтинг:
(33 голоси)
4.4
Рецензія    2   24 181
"Видання, що вперше побачило світ у Празі 1942 року, стало бібліографічною рідкістю. Ім'я його автора Івана Івановича Огієнка (1882 - 1972) - видатного українського етнографа, письменника, перекладача, державного і церковного діяча на довгий час було викреслене з нашої історії.

У книзі на основі численних історичних джерел розповідається про поширення християнства в Київській Русі, виникнення Української православної церкви, її боротьбу за незалежність від Московської, визначну роль у розвиткові духовної культури українського народу Своєрідний посібник з нашої тисячолітньої історії стане у пригоді усім, хто цікавиться історією релігії, культури українського народу."

Зміст

redvid esle

Слухати аудіокнигу Українська церква онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
2 відгуки:
  1. Вячеслав
    Пусть читателя не пугает слово "церква". Книга - убедительное доказательство происхождения "великой русской культуры" из украинской.
    Озвучка - выше всех похвал. Пану Мурашко - окремий respect!
  2. Лілея Покрова
    Слава Тобі, Господи, що надоумив мене почути цю книгу  на заході днів моїх!!! Озвучка - неймовірна, ніби сам славний Огієнко втлумачує та пояснює все!!! Дякую усім творцям такого чуда як аудіокнига!!! 
4read.ORG » Українська література » Огієнко Іван - Українська церква