Аудіокнига Князь Кий - автор Володимир Малик

Слухайте онлайн
Малик Володимир - Князь Кий
Рейтинг:
(220 голосів)
4.5
Рецензія    19   102 946
Головною темою творчості відомого майстра української літе­ратури Володимира Малика була вітчизняна історія, від сивої давнини до наших часів. Дія роману «Князь Кий» відбувається у середині першого тисячоліття, коли після роздроблення держави легендарного гуннського вождя Аттіли його спадкоємці намагалися підкорити східнослов’янські племена. За цей роман 1983 року письменник був нагороджений літературною премію імені Лесі Українки.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Князь Кий онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
19 відгуків:
 1. Сергій Нечволода
  Прослухав на одному диханні. В деяких місцях аж сльози наверталися. Мимоволі проходять паралелі із війною 2022 року
 2. Лариса
  Дуже цікава книга, рекомендую від усього серця! І прекрасно, дуже професійно, прочитана. Величезна подяка. 
 3. Лілея Покрова
  Слухала та переслуховувала окремі місця. Отримала величезну  насолоду.Наплакалася  також. Через тисячу  років  історія повторюється.  Низький уклін  автору за  це  чудо та Олі Лях  за неперевершене відтворення.Особлива подяка творцям цього сайту. Нам в  окупації АУДІОкниги українською  - як  подих і  тепло ріднесенької  неньнки України!!!Нажаль,  незавжди є  інтернет,  а частіше   немає світла. Та коли   світло з  інтернетом сходяться -  насолода надзвичайна, навідь  коли нема  чим грітися!!!

 4. Гість Людмила
  Чудова книга! Слухала з великим задоволенням. Дуже професійно прочитана. Щиро рекомендую. 
 5. Гість Ганна
  Чому не працюють плеєри на сайті?
 6. Ліна
  Це той випадок коли літературний вимесел історична подія в сьогодення співпали. Твір надихає  виховує сподвигає.Согодні нашу землю шматує ворог.Гинуть сини і дочки наших родів. Тож єднаймося. 
 7. Гість Ksenia
  Це книга, яку точно колись захочу прослухати ще раз! Цікавий сюжет, логіка розвитку подій. Розповідає роман про князя Кия, ще коли він, власне, не був князем. Його шлях до влади та боротьбу проти загарбників рідної землі. Однозначно рекомендую! До того ж прочитана прекрасно, звук на вищому рівні)
 8. Гість Олена
  Дякую! Із задоволенням, і на одному диханні прослухала цю чудову книгу!
 9. Гість Ірина
  Дуже цікава книга, гарна озвучка. Дякую. 
 10. Наталка-Полтавка
  Чудова книга! Дуже сподобалося слухати. Після неї переслухала всього Володимира Малика, який тут є. 
 11. Гість Ірина
  Дуже цікава книга! Така сьогоденна історія глибокої давнини! Природа,всі події та душевні переживання описані барвисто та зворушливо.
  А ще неймовірне прочитання!
  Одне з найкращих ,які я чула .
  Дякую!
 12. Гість Юрій
  Спіраль історії
 13. Гість Олена
  Чудова книга ! Давно не отримувала такого задоволення від прослуховування ! Дякую !
 14. Наталія
  Я у захваті! Чудова книга!

  Ольга Лях - справжній майстер своєї справи.
 15. Гість Євген
  Книга гарна. Але слухати таку озвучку дуже важко, засинаєш через 10-15 хвилин. Пані Олені терба озвучувати жіночі романи, та дитячі казки. Книги про історичні події, терба озвучувати чоловікам. Чому в давнину ходили кобзарі та розповідали про подвиги нашіх пращурів, КОБЗАРІ а не бандуристки. З чоловічих вуст оповідання про славетні битви чи подвиги слухаєш і уявляєш як це могло бути начеб то з перших вуст, а з жіночих звучить як казка. Пробачте мене жінки, я не сексит, до жінок відношусь з повагою але таку гарну книгу повинен читати чоловік.
 16. Гість Олександр
  Чи є можливість завантаження?
 17. viter
  На превеликий жаль, озвучка українських книг, кульгає на обидві ноги... Гарно озвучує Ольга Кузьменко. Шкода що є тільки одна книга в її читанні - "Срібний павук" Василя Кожелянка. Слухав із великим захопленням.
 18. Гість Павло
  Велика подяка нашим письменникам, Лубенщина з Вами
 19. Злата🐄🐄🐄♥️🐄🐄🐄
  Це дуже класно.Мені 10 років я перемогла в Німеччині на україньску книгу почитала 120 сторінок за 57 хвилин я була в центрі уваги. Слава Україні … (Героїм Слава) 🥰🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🥰🥰🥰😘😘😘😘😍😍😍😍🫶🏼🫶🏼🫶🏼🫶🏼
4read.ORG » Українська література » Малик Володимир - Князь Кий