Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Нестайко Всеволод - Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб'як

Аудіокнига Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб'як - автор Всеволод Нестайко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
У Лісовій школі з'явився новий учень - скромний розумник Вася Кицин. Новачок намагається влитися в колектив, що дається йому непросто - хулігани дражнять ябедою, хлопці недолюблюють, через те що подобається дівчатам, а тут ще й дивна крадіжка сталася - хтось поцупив коліщатко від шкільного годинника, тож уроки довелося скасовувати. По сліду злочинця йде досвідчений детектив Бровко Барбосович. Та й, зрештою сам Вася Кицин виявляється не тим ким здається. Таким є сюжет першої оповідки - "Секрет Васі Кицина"

"Енелолик, Уфа і Жахоб`як" - знайомить нас з іншопланетними мавпочками Енелоликом та Уфою, що зазнали аварії в чарівному лісі та допомагають відважним друзям Косі Вуханю та Кольку Колючці шукати зниклих однокласників. А ще тут буде Жахоб'як - самотній сором'язливий динозаврик, якому бракує друзів та дитячих забав.

Історії Всеволода Нестайка добрі та веселі, вони вчать дружбі та взаєморозумінню, а також боротьбі з власними страхами та непростими ситуаціями на прикладі пригод двох не найбільших чи найвідважніших учнів Лісової школи - їжачка та зайчика, які, проте, завдяки сміливості та розуму, завжди виходять переможцями з небезпечних пригод.

Всі книги серії «Дивовижні пригоди в лісовій школі»:

Нестайко Всеволод - Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб'як
Рейтинг: 5 (4 голоси)
Слухати аудіокнигу Нестайко Всеволод - Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб'як онлайн, безкоштовно и без реєстрації,- на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
Відгуків поки немає. Стань першим!
Написати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org