Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Нестайко Всеволод - Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк

Аудіокнига Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк - автор Всеволод Нестайко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Події першого розділу "Загадковий Яшка" відбуваються взимку. Ми дізнаємося заради чого їжачок Колько Колючка прокинувся із зимової сплячки і чи вистачить його колючої шубки, щоб не замерзнути на холоді. Виявляється, що у Снігуроньки є рідна сестра, яка допомагає бабі Морозисі віхолити. Врешті, як завжди, перемагає дружба і дехто жертвує дитинством заради порятунку інших. Ось такі важливі міжособистісні і соціальні питання, окрім власне казкових подій, піднято у цій зимово-новорічній історі.

У другому розділі "Сонячний зайчик і сонячний вовк" Всеволод Нестайко розповідає, хто ж такий той загадковий Бабай, яким звикли лякати дітей. Щоб дізнатися, яку таємницю ховає у собі чарівне дзеркальце Снігової Королеви та яким чином заєць може перетворитися на вовка.

Всі книги серії «Дивовижні пригоди в лісовій школі»:

Нестайко Всеволод - Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк
Рейтинг: 5 (5 голосів)
Слухати аудіокнигу Нестайко Всеволод - Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк онлайн, безкоштовно и без реєстрації,- на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
Відгуків поки немає. Стань першим!
Написати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org