Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Белімова Тетяна, Процайло Андрій - Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання)

Аудіокнига Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання) - автор Тетяна Белімова, Андрій Процайло

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Це пригодницький роман про історію загадкового діаманту "Бо Сансі". Гонитва за коштовним каменем складе на певний час сенс життя головних персонажів, бо вони й жили, власне, очікуванням чогось подібного.

"Перед нами літературне явище, яке достатньо поширене на Заході, наприклад, у США, роман-шоу, роман-гра, де власне канвою літературного твору стає театралізоване дійство грандіозного масштабу. Зразками для наслідування в цьому піджанрі пригодницьких творів можна вважати романи "Переслідуваний" Стівена Кінга та "Голодні ігри" Сюзанни Коллінз", - пише у своїй передмові до книжки Віктор Розживін.

Роман складається із невеличких розділів, кожен з яких названо українським прислів’ям. Загальна кількість розділів роману – 44.
Белімова Тетяна, Процайло Андрій - Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання)
Рейтинг: 4.4 (38 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання) онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
2 відгуки:
Написати
  1. Ната
    0
    Сподобалося, цікаво слухати. Але де продовження можна знайти?? Хотіла би дослухати до кінця...
  2. Іван
    0
    Дуже дуже класно!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com