Аудіокнига Терор - автор Ден Сіммонс

Слухайте онлайн
Ден Сіммонс -  Терор
Рейтинг:
(95 голосів)
4.3
Рецензія    68   20 416

Роман "Терор" Дена Сіммонса — пронизлива історія виживання на межі відомого світу.

У середині XIX століття експедиція сера Джона Франкліна вирушає на пошуки Північно-Західного морського проходу з Європи в Азію, але потрапляє в пастку. Два судна опиняються затиснутими в арктичних льодах, відрізані від цивілізації, приречені на довгу й темну зиму.

Холод стає ворогом, голод — випробуванням. А щось невидиме й незбагненне починає полювати на людей серед безкрайньої криги.

Це не просто історичний роман — це напружений трилер і моторошний горор, де межа між реальністю та кошмаром стирається з кожною сторінкою, і найстрашніше — не те, що ховається в темряві, а те, на що здатна людина заради виживання.

Теги# Ден Сіммонс, Терор, Арктика, жахи, хоррор, драма, криптоісторія


Ютуб канал диктора


Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 5375411204228444
Приват: 5457082257277959
PayPal: eugene.perepelitsa@gmail.com

Слухати аудіокнигу Терор онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
68 відгуків:
  1. Книга цікава, для поціновувачів “long read”. Євген - як завжди, на висоті! Дякую!

  2. Я не впевнена, чи читала б цю книгу в паперовому варіанті, та і навряд чи наважилась слухати і чиємусь іншому виконанні книгу такого жанру, завжди обхожу стороною жахи.  Але тут і правда цікаво і озвучення неперевершене , щиро за це дякую. 

  3. Гість Ганна
    Гість Ганна

    Дякую за неперевершене озвучення книги! Таку книжку в прочитанні іншого диктора навіть уявити собі важко.

  4. VasylShcho
    Слухач

    Неймовірне прочитання. Дуже виразне, сильне та емоційне саме в ті моменти, коли це потрібно. І сама книга заслуговує на найкращі слова. Хоча інколи здавалося, що їй не завадило б трохи скорочення, але загальне враження від цього не стає слабшим. Ця книга точно залишить глибокий слід у думках ще надовго.

    Щиро дякую за те, що озвучили й поділилися цією книгою. Це справді велика й потужна робота.

  5. Олександр3838
    Слухач

    👍що можу сказати. 

    Жука ти кращий.

    Аудіокниги слухаю 20 років 

    Бо люблю читати але робота і всяке таке. 

    Починав з (негде не купиш)

    Коли орки напали не дивився жодного каналу і не слухав жодної книги, 

    І ось  (Мальва Ланда

     Юрій Винничук. Для своїх дівчат і щоб підтягнути українську. )

    я запам'ятав передслів'я 

    З тих пір слухаю всі твої роботи. 

    Не можу порівняти тебе з жодним 

    Російським  доктором 

    Ти КРАЩИЙ !!!

    ДЯКУЮ.

    Україна понад усе!

    Слава Україні !!!

    1. Luarvick
      Диктор

      Героям слава. Дякую 

  6. Гість Станіслав
    Гість Станіслав

    Дякую пану Євгненію отримав неймовірну насолоду від прослуховування. Це найкраще що я чув в цьому році. Велика подяка перекладачу, хочь його ім'я не вказано

    Майстерність автора, коли книга дає багато перехресть з власним життям читача. Пану Євгненію і невідомому перекладачу низький уклін за таку якісну роботу

    1. Luarvick
      Диктор

      Радий, що сподобалося

  7. Mike Juice
    Диктор

    Слухаю 13 розділ. Коли має стати цікаво? 
    Чи автор не мій, чи справді, все цікаве - попереду.🤔

    1. Luarvick
      Диктор

      Ну, лишилося небагато :) Якщо дійшли до 13-го, невже не дістанетеся 19-го ;)

  8. Дуже потужна книга! Іноді доводилося зупиняти, щоб прийти в себе від почутого! Шикарна озвучка, приємний голос диктора! Дякую!

  9. Гість Ігор
    Гість Ігор

    Як завжди озвучка ідеальна!

    п.Євген!Пропоную Вам ознайомитись з одним з найкращих(на мою думку)мемуарних творів про ВВВ,виданий в Україні у 1992р.,,Русские на снегу''Панова Д.П.Пілот-винищувач,замполіт.Збив 15 ворожих літаків,Героя не дали,тому,очевидно,виклав всю правду про перебіг подій свого життя в умовах соц.реалізму.Ну,і якщо відвідає вас муза-озвучте на втіху та пам'ять поколінням.

  10. Дякую, дуже гарна книга.

  11. Дякую, гарна книга. Сумна тільки. Евген, ви неперевершений!!!!

    1. Luarvick
      Диктор

      Щиро дякую. Слухайте на здоровʼя

  12. Олександр3838
    Слухач

    Вітаю всіх Дуже дякую євгену.

    Але в мене є питання до всіх може хтось мені підкаже чого слухаючи книжку треба кожні сім хвилин відновити прослуховування Це дуже незручно особливо коли щось робиш або їдеш.

    Дякую хто прочитає зможе дати відповідь.

    1. Олександр3838
      Слухач

      Вибачай ім'я з маленької букви То їду на ходу диктую воно саме пише🥰

    2. Luarvick
      Диктор

      Дякую.
      То, скоріше за все, погане зʼєднання, не встигає кешувати

    3. В мене такого не було. 

  13. Цікава але емоційно місцями складна книга. Прослухала з задоволенням. Дякую автору і диктору! Рекомендую однозначно!!!

  14. Тетяна Бабій
    Тетяна Бабій

    Дуже цікава книга, автору і диктору велика дяка за їх працю.

  15. Micle First
    Слухач

    32 години - монументальна робота! Щиро дякую за вашу працю - чудова аудіокнига

    1. Luarvick
      Диктор

      З усім нашим задоволенням

      1. Micle First
        Слухач

        Відправив по 1000грн на ремонт транспорту 142 омбр і вам за чудову роботу 💪

        1. Luarvick
          Диктор

          Дай боже здоров'я Вам за те, що цінуєте роботу і думаєте про тих, хто на передку

  16. Іринка
    Іринка

    Ой....як чудово! ДЯКУЮ!

  17. Гість Sunny
    Гість Sunny

    Велика монументальна історична праця автора та диктора. Дякую. 

  18. Це одна із книг ,які після себе залишають слід,вони таврюють мозок і серце.І на менше по відчуттям вже складно згодитись.Дуже круто.Дякую за вашу працю.

  19. Є.Перепелиця і Рік Санчез - топові українські диктори! 

  20. Гість Юрій
    Гість Юрій

    ОООО! Це було сильно! 

  21. Дякую, пане Євген за чудову роботу! Побільше б озвучок Сіммонса.

    1. Luarvick
      Диктор

      Та я б із задоволенням, але де перекладів набрати. Аби ж хто поперекладав

  22. Гість Леся
    Гість Леся

    Щиро дякую за озвучування книги. Дуже цікава та захоплююча історія , переживала кожен момент разом з героями . 

    1. Luarvick
      Диктор

      Вони мені досі як рідні всі :)

  23. Любов Качмар
    Любов Качмар

    Дякую Вам  за озвучення. Ви дуже талановита людина. 

  24. mike
    mike

    Дякую, п.Євгене, за Вашу працю. Було цікаво та приємно слухати.

  25. Я хочу подякувати.Пане Євгене, це грандіозна праця! Дякую за вибір книги і прекрасне прочитання!

    1. Luarvick
      Диктор

      Дякую, Олено. Слухайте на здоров'я 

  26. Гість Юрій
    Гість Юрій

    Вітаю! "Терор" в топ 3.

    1. Luarvick
      Диктор

      ... і піднімається :)

  27. Pik_CaH4E3
    Диктор

    О, круто! Сам хотів прочитати, та все ручки не в той бік тягнулися :), а тепер із задоволенням послухаю в гарній начитці! Дякую!

    1. Luarvick
      Диктор

      Мерсі. Відчуваю, на такий марафон більше не наважуся, воно мене реально висотало

      1. Pik_CaH4E3
        Диктор

        Ага, теж колись зарікся на дуже довгі твори, але з часом воно якось забувається і очі розгоряються на щось оттакенне! :)

        1. Гість Юрій
          Гість Юрій

          Так-так) Чекаємо, бо 34хв. то майже ніц)

  28. Гість Оксана
    Гість Оксана

    Дивна озвучка книги - часто ловила себе на думці, що людина тільки вчиться читати українською. А з наголосами взагалі жах. 

    1. Luarvick
      Диктор

      Ну так а чого ви очікували? Жанр такий: хорор, все в книзі має лякати

    2. Гість Юрій
      Гість Юрій

      А ось і граманаці підтягнулися. Чекаємо на вашу начитку з бездоганними нахилами!

    3.  справді? Оце все, що ви змогли сказати? Один раз спи'на а не спина' і ви вже обурилися. Та саме лише прочитання останнього запису в щоденнику доктора варте Оскара. 

      1. Гість Оксана
        Гість Оксана

        Там у кожному абзаці є помилки: якщо не наголоси, то неправильна вимова слів або заміна голосних.

  29. Гість Oleksiy
    Гість Oleksiy

    Гарна книжка! Дякую за переклад і  чудове озвучення!)

    Цікаво було б послухати "Літо ночі") 

  30. Дуже дякую за переклад і прочитання. Слухала російською: книга супер переклад  жах, наче нову книгу слухаю)))

4read.ORG » Світова література » Ден Сіммонс - Терор