Аудіокнига Ведмеже місто - автор Фредрік Бакман

Слухайте онлайн
Бакман Фредрік - Ведмеже місто
Рейтинг:
(49 голосів)
4.5
Рецензія    6   14 324
Бйорнстад — невелике містечко, що потопає в лісах, снігах та холоднечі. А ще — у безробітті й поступовому занепаді. Єдина його цінність — льодова арена, на якій щодня тренуються дитяча та юнацька хокейні команди — «ведмеді з Бйорнстада». Саме на плечі цих дітей та підлітків лягає майбутнє всього містечка, й саме на хокей покладають надії усі його мешканці. Та коли заповітна перемога уже, здається, майорить на обрії, у Бйорнстаді стається жахливий злочин. Тепер відповідальність за долю міста несуть усі — і діти, і дорослі. Тепер кожному доведеться робити вибір: мовчати чи говорити, ховатися чи битися, засуджувати чи виправдовувати. І саме тепер стане справді ясно, чи є ще у Бйорнстаді істинні «ведмеді», які здатні розрізнити добро і зло — і врятувати свій маленький світ.

Ютуб канал диктора


redvid esle

Слухати аудіокнигу Ведмеже місто онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
6 відгуків:
 1. Євгенія
  Уникаю писати негативні відгуки, але ж якщо моя думка знайде підтримку, то може буде зроблено відповідні висновки. Мало того що Бакман не всім заходить, ще й читання ніяке, чути погано. На жаль слухати не стала
 2. Надія Мануляк
  Я слухала озвучку цієї дівчинка книгу "Моя бабуся просить її вибачити" в телеграм. Рекомендую краще попрацювати з інтонаціями та читанням. Я звісно не професіонал, щоб роздавати поради, але я, як слухач рекомендую) всього хорошого і віри в себе))
 3. Оя
  Голос мертвий .... Зіпсоване чтиво... Пів години витерпіла... Це так зумисне ? Щоб українську літературу показати ганебно.. слухаєш і противно...

  ...не літературу , перепрошую, мову...
 4. Gerasim_S
  Не зміг слухати…(
 5. Natatyma
  На жаль, погоджуся з попередніми коментарями. Але якщо пришвидшити до 1,3-1,4, то можна змиритися і дослухати до кінця
 6. Гість Тетяна
  Якщо слухати на швидкості 1.4 або навіть 1.6, то дуже навіть можна слухати. Я часто пришвидшую, але тут обов’язково)) І все ок.
4read.ORG » Світова література » Бакман Фредрік - Ведмеже місто