Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Світова література » Гілл Наполеон - Думай і багатій

Аудіокнига Думай і багатій - автор Наполеон Гілл

Слухайте онлайн!
Рецензія:
«Думай і багатій» — унікальна книга з розвитку особистості, яка вже встигла стати справжньою настільною книгою з добробуту й успіху для мільйонів людей. У роботі сформульовані 13 кроків до багатства, які стали ступенями до кращого життя для людей із різних верств суспільства — від бізнесменів до студентів — для всіх, хто ставить перед собою високі цілі та пристрасно бажає їх здійснити.

Автор пропонує власну філософію, дотримуючись якої, можна зробити своє життя яскравішим, багатшим матеріально і духовно щасливішим. Книга наводить приклади з життя відомих людей, що досягли успіху, вийшли переможцями зі, здавалося б, безвихідних ситуацій. Наполеон Хілл перераховує риси успішного лідера, а також вказує на типові помилки лідерів, що дає змогу проаналізувати власні списки та зробити висновки. Ця аудіокнига буде корисна читачам, які не лише хочуть розбагатіти, а й тим, хто просто бажає працювати над своєю самореалізацією.

Ютуб канал диктора

Гілл Наполеон - Думай і багатій
Рейтинг: 4.6 (11 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Думай і багатій онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
Відгуків поки немає. Стань першим!
Написати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com