Аудіокнига Чаликушу - автор Решат Нурі Гюнтекін

Слухайте онлайн
Решат Нурі Гюнтекін - Чаликушу
Рейтинг:
(81 голос)
4.5
Рецензія    5   38 540
Героїня твору Феріде – дівчина шляхетного роду - кидає своє оточення, щоб чесною працею прислужитися народові. Вона вчителює в найглухіших селах Туреччини, попри всі злигодні лишається чистою й незламною і врешті-решт досягає особистого щастя. Твір вийшов багатьма мовами світу.

В романі «Чаликушу» уперше в турецькій літературі автор сміливо поламав узвичаєні межі оповіді й вивів на арену подій мало не всю країну, зіткнув своїх героїв з представниками різних класів.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Чаликушу онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
5 відгуків:
 1. Edit Sober
  +за музичний супровід;
  +за емоційну начитку;
  - треба попрацювати над наголосами у іншомовних словах і назвах в творі.І,все ж таки,"лаНдо",а не "лаДно";)
  Загалом же,в українському перекладі (на відміну від російського) "Чаликушу" - чудова,глибока і зворушлива книга.Хто хоче зронити скупу жіночу/чоловічу сльозу - слухайте,не пожалкуєте!
 2. Ирина
  Большое спасибо!
 3. ірина
  дуже милий голос
  хочеться слухати
  дякую
 4. Олена К
  Навіщо перекривати голос музикою?
 5. Гість Yuliia
  Дякую за озвучення улюбленого твору рідною мовою. Я ледь не напам'ять знаю цю історію, бо читала її багато разів за життя, і один раз чула. Українська звучить найкраще, найпроникливіше.
  Це були дуже приємні години, прочитано чуттєво, виразно, єдине що трохи збивало - неправильні наголоси в словах, але загалом враження лишилися дуже приємні.
  Саундтреки з однойменного серіалу - дуже в тему, гармонійно, в правильних місцях і неправда, що заголосно - ні, нормальна гучність, не перекриває начитку і сприяє ефекту занурення в твір. Дякую сердечно.
4read.ORG » Світова література » Решат Нурі Гюнтекін - Чаликушу